• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Наука
  5. NASA спроектує потужну та велику ракету
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 2 серпня 2015, 16:00
  • 159937

NASA спроектує потужну та велику ракету

Таку новину повідомили світу західні таблоїди після того, як відбулося чергове засідання Конгресу США, де було обговорено роботу NASA.

На засіданні велася мова про те, що вчені NASA спроектували та будують ракету, яка дасть змогу краще дослідити Космос, а саме Сонячну систему у найбільш віддалених від Землі місцях. Також ракету можна буде використовувати як транспортний засіб для подорожей астронавтів на Марс, астероїди та інші космічні тіла.

Перший запуск чудо-ракети запланований на 2018 рік.

Щодо технічних параметрів, то висота ракети буде 98 метрів, і вона зможе підняти 77 тон вантажу на низьку приближену до земної поверхню. Дана ракета буде на 10 відсотків потужніша за Saturn V, яка літала на Місяць. У найближчих планах NASA створити ракету на 20 вітсотків потужнішу за Saturn V.

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • 13.11.2025

    За матеріалами СБУ до 10 років тюрми загрожує зрадниці, яка сприяє агресору на «міністерських посадах» у фейковому «уряді лнр»

    • 13.11.2025

    Командир 23 ОМБр вручив бійцям шеврони бригади

    • 12.11.2025

    СБУ зібрала докази воєнних злочинів ворожих поплічників, які готують дітей з Луганщини до участі у війні проти України

    • 12.11.2025

    Турист і Пломбір, 23 ОМБр: про штурми і заміновану місцевість

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє