Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Розроблено костюм для людей з алергією на сонце

Розроблено костюм для людей з алергією на сонце
16827 ПЕРЕГЛЯДІВ

Алергія на сонце є однією з найрідших та найнебезпечніших, адже одна невірна дія може привести до тяжких наслідків. Жити з нею дуже важко, але треба бути обережним.
Що стосується зручностей життя, то про засмагу можна забути, а по вулиці ходити лише в тіні, або під парасолькою в період найбільшої активності сонця.
Захищати шкіру треба постійно, тож в сумці кожного, хто страждає від цієї неприємної хвороби слід носити сонцезахисний крем та користуватись ним кожні 2 години.
А для любителів поплавати іспанський дизайнер SiiGii розробив спеціальний костюм. Він повністю зроблений з латексу. Костюм покриває все тіло, крім пальців ніг, долонь та обличчя, тим самим захищаючи вас від сонця.
На цю ідею дизайнера надихнула його хвороба. Алергія на сонце з'явилась у нього в підлітковому віці.
"Я виріс на пляжі. В 11 років у мене з'явилась алергія на сонце. Неочікувано мені довелося почати захищатися від природи. Відтоді я розроблював системи захисту, і тепер в моїй історії щасливий кінець", - каже SiiGii.
Дизайнер запевняє, що цей костюм дозволить людям з такою ж особливістю відкрити для себе ті радощі життя, які раніше їм були недоступні.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,технології
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео