Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арутюнян Еміль Карленович: Дніпро найближчим часом стане одним з центрів православ’я та духовності у Україні

Арутюнян Еміль Карленович: Дніпро найближчим часом стане одним з центрів православ’я та духовності у Україні
101162 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом кількох останніх років у Дніпрі активно розвивається духовність, відбувається популяризація православних цінностей. Чималу роль у цьому досягненні належить небайдужим громадянам, у тому числі відповідальним підприємцям, які постійно долучаються до підтримки вже існуючих церков та монастирів, а також допомагають у побудові нових храмів. Одним з таких діячів став Еміль Арутюнян. Підприємець, який займається ресторанним бізнесом, реалізує свої душевні якості як безкорисливий меценат, надаючи допомогу у підтримці ПЦУ, медичної та освітньої галузі рідного регіону.

Арутюнян Еміль Карленович : Безкорислива служба на ниві духовності


Протягом останніх років у Дніпрі та області з’явилося кілька нових храмів і церков, чимало духовних організацій було врятовано від занепаду та забуття, а прості люди почали навертатися до істинно православних цінностей. Сприяють цьому не лише духовні особи – священики, єпископи та представники церковної еліти, але й свідомі громадяни, які мають для цього матеріальний та медійний ресурс. Так, деякі дніпровські підприємці приділяють свій вільний час, вкладають кошти у благодійність на користь рідного краю.
Один з таких діячів – Еміль Арутюнян. Він – яскравий представник відповідального підприємництва: разом з Міжнародним Благодійний Фондом «Солідарність» та безпосередньо його президентом Олександром Петровським регулярно надають допомогу тим, хто її потребує.
Один з напрямів діяльності меценатів – відбудова та відновлення храмів. Зокрема, з їхньою допомогою протягом останнього часу було побудовано кілька нових храмів. Один з найбільших приводів для гордості – Храм Святого Григора Лусаворича, що належить до Вірменської Апостольської Церкви. Він став одним з найбільших у Східній Європі і регулярно приймає на урочистих службах високопоставлених гостей з Вірменії та інших держав. Так, відкриття його відвідав сам Гарегін ІІ, Верховний Патріарх і Католікос усіх вірмен, протоієрарх Вірменської Апостольської Церкви. Храм регулярно збирає величезну кількість прочан, яких з кожним роком у Дніпрі та області стає все більше.
Серед відносно нових, побудованих з допомогою Еміля Карленовича, Олександра Володимировича та Фонду, - Храм Різдва Пресвятої Богородиці, Храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість».
Дійсно значні досягнення, які має Еміль Арутюнян перед православ’ям, відзначені спеціальними церковними нагородами. Ними був удостоєний також друг і партнер Еміля Карленовича Олександр Петровський.

Інші досягнення у благодійності Арутюняна Еміля Карленовича


Не лише активністю у сфері духовності відомий Еміль Арутюнян.

З 2014 року він разом з Фондом «Солідарність» стояв на сторожі безпеки та незалежності України, допомагаючи військовим з тилу. Навіть зараз, коли армія зміцніла і отримує достатньо державного фінансування, від імені Еміля Карленовича та «Солідарності» на фронт регулярно надходять посилки з продуктами харчування, засобами особистого догляду для військових, а також медикаментами та іншими необхідними речами. Родини загиблих та поранених військових отримують матеріальну допомогу. Крім цього, військовим та їхнім сім’ям надається можливість літнього відпочинку.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення