Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арутюнян Еміль Карленович : діти з особливостями розвитку достойні особливого ставлення та більшої турботи

Арутюнян Еміль Карленович : діти з особливостями розвитку достойні особливого ставлення та більшої турботи
16362 ПЕРЕГЛЯДІВ

Еміль Арутюнян – відомий у Дніпрі і за його межами меценат. Будучи початково підприємцем, чимало сил, енергії та коштів він вкладає у благодійність. У цій шляхетній справі він має однодумців та потужну підтримку – Міжнародний благодійний фонд «Солідарність» та особисто його президента Олександра Петровського.

Арутюнян Еміль Карленович : Допомога дітям з інвалідністю – важливе покликання мецената


Протягом більше ніж 3 років Еміль Арутюнян, який має власний успішний бізнес у ресторанній сфері, розпочав допомагати дітям, що потребують особливої турботи. З того часу беззмінними друзями підприємця стали підопічні дитячого будинку інтернату для дітей з інвалідністю, що у Дніпрі. До цієї благородної справи він залучає і працівників свого ресторану «Ікра», які з задоволенням беруть участь у таких корисних і приємних акціях. Постійними помічниками і генераторами ідей стали представники Фонду «Солідарність». Разом з ними, а також особисто президентом Фонду Олександром Петровським Еміль Карленович регулярно відвідує цей заклад, даруючи дітям радість та позитивні емоції.
Серед найбільш цікавих акцій, які були влаштовані для дітей меценатами спільно з волонтерами з різних галузей – майстер-класи з приготування піци, хачапурі, варення, з виготовлення вітальних листівок. Були також теоретичні заняття для дітей з захисту їхніх прав, догляду за собою та інших речей, які так потрібні у дорослому житті. До підопічних інтернату запрошували волонтерів, які займаються захистом диких та домашніх тварин і довкілля. Вони у свою чергу дуже цікаво і доступно розповідали підростаючому поколінню про важливість любити тварин і з турботою ставитися до них.
Саме з ініціативи Еміля Карленовича вихованцям з інтернату для дітей з інвалідністю періодично влаштовують пікніки на свіжому повітрі, пригощаючи смачними стравами, приготовлені професійними кухарями з ресторану «Ікра». Такі заходи покликані не просто пригостити дітей смачною їжею, але й подарувати їм відчуття свята.

Арутюнян Еміль Карленович : Допомога інтернатам та дитячим будинкам: майбутнє та перспективи


Діти з інтернату потрапляють до цього закладу з різних причин. Деякі мають більш серйозні діагнози, інші здатні у майбутньому вести майже повноцінне доросле життя.

Однак уроки дружби і доброти, які їм дають меценати, у першу чергу Арутюнян Еміль Карленович та Олександр Петровський, залишаться з ними назавжди.

Діти цінують і увагу, яку меценат та інші благодійники приділяють їм, даруючи саме ті подарунки, які вони замовляють, і той факт, що Еміль Карленович нерідко бере з собою на зустрічі власного сина, залучаючи його до цієї справи.
Ще один напрям діяльності Еміля Карленовича, з якого він розпочав шляхетну справу допомоги дітям – сприяння Будинку маляти, що знаходиться у місті Придніпровську. Розпочали усім колективом ресторану «Ікра» з більш прагматичної роботи: зробили ремонт у дитячих кімнатах, замінили кухонне обладнання на більш сучасне і якісне, встановили нові вікна. Після цього сам меценат та його помічники і підлеглі не змогли залишатися осторонь від долі цих дітей. Для наймолодших постійно привозять спеціальне харчування, підгузки, засоби особистого догляду та медикаменти. У майбутньому меценат планує продовжувати суттєву допомогу своїм маленьким друзям. Хоча доля більшості дітей з Будинку маляти досить важка, меценат разом з помічниками як може полегшує її. Те ж саме стосується і вихованців інтернату для дітей з інвалідністю: вони не лише отримують потрібні та бажані речі, але й на прикладі меценатів та волонтерів вчаться дарувати іншим радість та ділитися добром.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео