Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як роботи допомагають в боротьбі з COVID-19?

Як роботи допомагають в боротьбі з COVID-19?
182195 ПЕРЕГЛЯДІВ

У лікарні впроваджують штучний інтелект для боротьби з COVID-19 - система може стежити за чотирма пацієнтами в палаті, а також оцінювати захисну екіпіровку медиків і рух пацієнтів. Також планується впровадити метод безконтактного збору аналізів.

«Жодна значна подія в палаті не залишається непоміченою. Все, що важливо, нейросіть все детектує і заносить в звіт. Якщо пацієнт впав, якщо пацієнт не рухається, більше двох годин лежить на животі, спині. Нейросеть про це повідомляє», - підкреслила керівник проекту.

Точність даних становить близько 95% - це допомагає скоротити кількість контактів між медиками і інфікованими, всі розмови проходять по голосовому зв'язку, а інформацію лікарі отримують у вигляді звіту.

В екіпіровку робота входить стетоскоп, отоскоп і камера спостереження - вона оцінює шкірні покриви потенційного інфікованого. Через техніку медики можуть проводити консультації, зчитувати важливі життєві показники, робити рентгенівські знімки і перевіряти історію хвороби.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення