Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Максим Степанов розповів про небезпечні тенденції коронавірусу

Максим Степанов розповів про небезпечні тенденції коронавірусу
167733 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів про ситуацію з коронавірусом на сьогодні. За його словами, вводити жорсткий карантин влада не збирається.
Так, Максим Степанов заявив, що зараз Україна знаходиться в адаптивному карантині. Як виявилося, райони та міста, які потрапляли до червоної зони, виходили на позитивний рівень. За 14 днів кількість випадків захворювання зменшувалася. Звісно ж у випадку дотримання всіх карантинних правил.
Однак, в Україні ситуація з COVID- 19 гірша, а ніж була в липні: кількість хворих збільшилася в п'ятеро. Але головна проблема зараз- це нестача ліжок в лікарнях та лікарів, які б надавали медичну допомогу. В МОЗ заявили, що вирішити проблему з місцями в лікарні вони зможуть (планується закупити ще 15 тисяч ліжок), однак, проблема з лікарями вже більш серйозніша. Банально не буде кому лікувати людей.
Зазначимо, на сьогодні, 5 жовтня, виявлено 3774 інфікованих коронавірусом.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення