Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

6 жовтня прощаються з загиблими в авіакатастрофі під Чугуєвом

6 жовтня прощаються з загиблими в авіакатастрофі під Чугуєвом
150955 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні у Харкові прощатимуться з загиблими в авіакатастрофі військового літака АН-26 під Чугуєвом. Про це стало відомо з інформації на офіційній фейсбук-сторінці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
6 жовтня о 10:00 у Харкові на майдані Свободи проведуть у вічність офіцерів та курсантів, які загинули внаслідок авіакатастрофи.
Нагадаємо, 25 червня у Харкові під Чугуєвом впав і загорівся військовий літак АН-26. На борту було 27 осіб. Це й офіцери, курсанти та члени екіпажу. 25 осіб загинули відразу, один курсант помер наступного дня від численних опіків, а ще один- наразі перебуває в лікарні. Його стан задовільний. Зараз справу, яка привела до тяжких наслідків розглядають за статтею 416 Кримінального кодексу України.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення