Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Отримати американську візу стане важче: Міністерство внутрішньої безпеки США приймає нові умови для іноземних робітників

Отримати американську візу стане важче: Міністерство внутрішньої безпеки США приймає нові умови для іноземних робітників
181939 ПЕРЕГЛЯДІВ

У США посилили умови для видачі неіміграційних робочих віз, призначених для висококваліфікованих працівників. Тож, отримати американську візу наразі буде важче.
Так, виконуючий обов'язків голови Міністерства внутрішньої безпеки Чад Вольф повідомив, що країна приймає рішення про посилення умов отримання американських віз. Нові правила діятимуть після 60 днів, як їх зареєструють в Федеральному реєстрі. За словами Чада Вольфа, ця реформа стане безпекою для країни. Адже США перебуває в епосі, коли економіка стає частиною національної безпеки. Він вважає, що на першому місці в країні повинен бути американський робітник, а лише потім іноземець.
Тож зараз американські чиновники хочуть звузити коло спеціалізацій для іноземних працівників; вимагатимуть аби компанії подавали справжніх, реальних робітників; проводитимуть моніторинг з дотримання вимог.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення