Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Розвиток туризму в Україні під час карантину

Розвиток туризму в Україні під час карантину
173546 ПЕРЕГЛЯДІВ

Туризм в Україні мало розвинутий. Це не секрет та не новина – швидше за все ви й самі казали колись цю фразу або чули її від інших, в черговий раз бронюючи номер в готелі найдешевший. Однак поступово туристична ситуація почала змінюватися. Завдяки карантину почалася друга хвиля розквіту подорожей Україною. Люди, які все життя їздили відпочивати за кордон нарешті побачили красу України, і хоч вимушено, але подорожують нею. В соціальних мережах усе частіше мерехтять світлини не туристичних сіл та містечок, де справді є що подивитися.

Найголовніша перлина розвитку туризму в Україні – зелений туризм. Про це говорять скрізь, навіть в законодавчих документах зеленому туризму дають дорогу. Сенс зеленого туризму полягає в тому, що ти до себе додому запрошуєш туриста, наприклад, копати картоплю та садити помідори, а він у свою чергу тобі за це платить гроші. Тобто, турист проникає у життя села повністю. Туризм сьогодні вважається одним із найефективнішим методом для зростання економічного становища країни. В Україні існують усі передумови для розвитку туризму: природа, архітектура, історія, економіка, демографія. Однак є також ряд проблем, які роблять туризм нестабільною платформою. Наприклад, засоби масової інформації активно роблять рекламу про відпочинок за кордоном, забуваючи висвітлити внутрішній туризм, окрім Одеси та Карпат. Також нагальною проблемою є відсутність коштів на реконструкцію пам’яток та архітектури, які потребують значного капіталовкладення. В нашій країні відсутні буклети-путівники з архітектурними пам’ятниками та малою обізнаністю про різноманіття туристичних послуг.

В Україні об'єктивно є на що подивитися, до того як і на природні пам’ятки (Карпати, Рожеві озера, численні кар'єри Полісся, Бакота, Олешовскіе піски, Шацькі озера), так і по містах (Чернівці, Кам'янець, Львів, Одеса), і історичним об’єктам ( фортеці Поділля, розкопки Ольвії, Американська фортеця), фестивалям, виноробства і навіть катастрофічні наслідки (Чорнобиль). Не бачити усього просто тому, що в туризмі працюють не ті люди, як мінімум несправедливо по відношенню до себе. Потрібно бути добре знайомим з історією своєї країни, і найбільш наочно вивчати саме подорожуючи. І посил, який Україна несе у світ, в тому числі, з огляду на туристичну складову, що ми можемо розповісти про Україну нашим закордонним гостям.

Продовжимо тему туризму додатками та сайтами, які допоможуть подорожувати Україною:
1. «Mandria. Ua» - сайт пошуку турів серед усіх туроператорів. Завдяки цьому сайту, кожен турист може самостійно обрати собі тур, який йому найбільше подобається. Є досить простим для розуміння та користування.
2. «CITY CARD» - туристичний портал України на якому ви маєте можливість отримати всю необхідну інформацію ( де поїсти, афіші, фестивалі, розваги, готелі та звичайно новини) про місто в яке хочете поїхати.
3. «Сам собі Мандрівник» - цей сайт підійде найбільше тим туристам, хто хоче подорожувати самостійно на автомобілі. На сайті є готові автомобільні маршрути для різних країн.
4. «Lowcost AVIA» - все, що стосується дешевих подорожей. Тут ви знайдете ідеї для подорожей, авіаквитки, проживання, інформацію про візи та можливість бронювання готелів і квитків на різні види транспорту.

Нинішня ситуація зі світовим туризмом – це привід більше насолоджуватись красотами нашої країни. Наприклад, Бакота. Це місце про яке заговорили не так давно. І більшість, хто там бував, заїжджали після подорожі до Кам’янця-Подільського. Бакотою називалося одне з селищ, яке затопили у 80-х під час будівництва Новодністровської ГЕС. Зараз ця територія Бакотського заливу на Дністрі. Окрім неймовірної красоти пейзажів там є закинутий печерний монастир, якому майже тисяча років

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення