Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Наслідки COVID-19: правила «Оскара» знову змінилися

Наслідки COVID-19: правила «Оскара» знову змінилися
180048 ПЕРЕГЛЯДІВ

Організатори «Оскара-2021» оголосили про зміну регламенту допуску картин до участі в головних категоріях премії. У зв'язку з пандемією коронавірусу Академія відмовилася від традиційних правил, що стосуються кінотеатральних релізів, - в наступному році заповітну статуетку зможуть отримати і ті фільми, які або не показувалися на великих екранах зовсім, або транслювалися в автокінотеатрі, раніше ігнорованих організацією.

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук внесла чергові зміни в регламент «Оскара» - цього разу тимчасові і викликані пандемією коронавірусу. Ще в квітні організація, приймаючи до уваги той факт, що всі кінотеатри закрилися в зв'язку з небезпекою COVID-19, дозволила стрічкам претендувати на включення в число учасників премії без кінотеатрального релізу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення