Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Харківські лікарі дістаються на роботу використовуючи інтренет-додаток «ХелпМед»

Харківські лікарі дістаються на роботу використовуючи інтренет-додаток «ХелпМед»
32307 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після введення карантину та заборон на транспортне перевезення, у людей, які забезпечують нормальне функціонування діяльності держави, а зокрема у лікарів, з’явились проблеми з тим, як добратися до роботи.

Саме тому у Харкові, було розроблено інтренет-додаток «ХелпМед». Цей додаток шукає водіїв, які знаходяться поруч на власному авто, і готові підвезти лікарів на роботу. Про це повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

Як тільки з'являлась ця ідея, було створено телеграм-канал, де водії виставляли оголошення коли та де вони зможуть забрати лікарів, аби довезти їх на роботу.

Проте ініціатори цього задуму вирішили не зупинятись і створили ще функціональний додаток.

Головною умовою є дотримання санітарних норм та правил дезінфекції. Водії повинні бути в індивідуальних масках та рукавичках. А також обов’язковим є наявність антисептичних засобів або спиртових розчинів.

Теги: Інформаційне Агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ,Карантин,COVID-19,Коронавірус,Інтренет-додаток "ХелпМед",Харків

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео