Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Компанія Google запустила сайт, на якому публікуються звіти про те, як громадяни дотримуються чи не дотримуються правил карантину

Компанія Google запустила сайт, на якому публікуються звіти про те, як громадяни дотримуються чи не дотримуються правил карантину
12509 ПЕРЕГЛЯДІВ

Компанія Google запустила сайт соціального моніторингу, на якому публікуються звіти про те, як громадяни дотримуються чи не дотримуються правил карантину, про це повідомили на офіційному сайті компанії.

Відомо, що звіти формуються на основі даних про відвідані людьми місця, що розділені на категорії: місця відпочинку, продуктові магазини й аптеки, парки, громадський транспорт, робочі місця й житлові приміщення.

Зазначається, що ніяк ваших особистих даних компанія не має, і вона збирає лише показник порушників карантину у відсотках.

Для збору інформації використовуються дані хронології відповідних місць, які збирає Google Maps.

Наразі, такий моніторинг для створення звітів охоплює 131 країну, Україна до списку не входить.

Теги: Інформаційне Агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ,Коронавірус,Карантин,Google

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення