Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ракети SpaceX насправді є безкоштовними

Ракети SpaceX насправді є безкоштовними
15934 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головний інженер та засновник SpaceX Ілон Маск розповів про економічну вигоду з багаторазового використання першого ступеня Falcon 9.
З його слів зрозуміло, що починаючи з третього пуску перший ступінь, який є багаторазовий в ракеті є безкоштовним, та навіть трохи прибутковим.
Про це Маск пише у своєму Twitter: “Payload reduction due to reusability of booster & fairing is <40% for F9 & recovery & refurb is <10%, so you’re roughly even with 2 flights, definitely ahead with 3”.
В перекладі: "Повернення ступені Falcon 9 знижує корисне навантаження (ракети) менше ніж на 40 відсотків, а підготовка (використаної ступені до нового пуску) становить менше ніж 10 відсотків вартості (новому щаблі), так що два польоту окупають виробництво ступені, роблячи прибутковим третій старт".

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,технології,Ілон Маск
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео