Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Америці ввели у дію новітню атомну субмарину

В Америці ввели у дію новітню атомну субмарину
246447 ПЕРЕГЛЯДІВ

Майже три мільярди доларів було витрачено з державного бюджету Сполучених Штатів Америки для створення чергової неймовірної збройної розробки – атомного підводного човна Військово-Морських Сил США під назвою «USS Illinois SSN 786». Почесна місія введення американського колосу у дію відбулася у штаті Коннектикут і належала Першій леді Америки – дружині президента США Барака Обами Мішель.

Як зазначила «хрещена мати» субмарини, «USS Illinois SSN 786» наразі найсучасніший підводний човен в американських ВМС, здатний і готовий до виконання завдання будь-якого рівня важливості – від ведення операцій пошуково-рятувального й науково-дослідницького напрямків до повномасштабного атакування ворога.

Будувала багатоцільову атомну субмарину протягом п'яти років «General Dynamics Electric Boat» - американська кораблебудівна компанія. Важливо додати, що довжина цього підводного гіганту дорівнює 115-ти метрам. Розміститися ж у його каютах можуть більше сотні членів екіпажу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення