Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Китаї будують повномасштабну репліку Титаніка

У Китаї будують повномасштабну репліку Титаніка
164356 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Репліка стане першою повномасштабною копією легендарного судна та головним атракціоном у китайському тематичному парку.
     Будівництво такого «Титаніку» розпочалося зовсім нещодавно. Довжина репліки сягатиме 269 метрів. Пришвартоване воно буде у штучній водоймі в провінції Сичуань.
     Нагадаємо, що прототип, який збудувала компанія «Гарланд енд Вульф» у Белфасті, затонув 1912 року на півночі Атлантичного океану, напорошивсь на айсберг. Тоді загинули понад 1500 людей.
     Звісно, що історія "Титаніка" є предметом захоплення майже для кожної людини. Такий непідробний інтерес до лайнера стрімко зріс після фільму 1997 року, в якому зіграли Кейт Вінслет і Леонард ДіКапріо Саме тому судно «Титанік» стало неймовірно популярним й у Китаї.
     Цікаво, що режисер фільму Джеймс Кемерон користувався реплікою, яка була на 10% менша за оригінальне судно. Повномасштабну ж копію «Титаніка» досі ще ніхто не намагався будувати.
     Вже відомо, що інтер'єр китайської репліки буде відображати розкіш справжнього «Титаніка» і міститиме бальний зал, театр, басейн та каюти першого класу - з вай-фаєм.
     Бюджет проекту, який запланували ще в 2014 році, - близько 140 мільйонів доларів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення