Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нідерланди випустять електрокар, який зможе заряджати себе сам

Нідерланди випустять електрокар, який зможе заряджати себе сам
27459 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках проекту Lightyear випускники та студенти нідерландського університету Ейндховена створили електричний автомобіль, здатен отримувати енергію від сонця.

Винахідники вкрили корпус автомобіля сонячними панелями, які можуть виробляти енергії навіть більше ніж потребує машина. Творці сонячного електрокару обіцяють, що за сприятливих погодних умов автомобіль кілька місяців зможе обходитись без додаткової підзарядки.
Передбачається, що цей електромобіль буде повністю енергонезалежним, залишки енергії від сонячних панелей підуть на зарядку акумуляторів.Творці сподіваються, що цей автомобіль зможе виробляти достатньо енергії, аби долати до 10-20 тисяч кілометрів на рік.
Коштуватиме така енергоощадлива машина доволі немалі гроші, близько 120 тис. євро. Перші 10 електрокарів слід очікувати вже у 2019 році.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення