PlayStation створить віртуальну екскурсію Чорнобильською АЕС
![PlayStation створить віртуальну екскурсію Чорнобильською АЕС PlayStation створить віртуальну екскурсію Чорнобильською АЕС](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/000/u1/a7/97/playstation-stvoryt-virtualnu-ekskursiyu-chornobylskoyu-aes-pho.jpg&size=1200x800)
Проект Chernobyl VR Project, присвячений катастрофі на атомній електростанції, передбачає інтерактивну 3D-екскурсію містом Прип’ять та реакторами АЕС.
Віртуальний тур дозволить користувачам відчути та побачити те, що переживали мешканці міста та працівники станції 26 квітня 1986 року, стати свідками однієї з найбільших ядерних катастроф. Окрім того, в програмі закладено освітні елементи, які дозволять зрозуміти та осмислити масштабність руйнувань та наслідків трагедії.