Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні офіційно запускають консоль XBOX

В Україні офіційно запускають консоль XBOX
172518 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні офіційно запустять ігрову консоль Xbox і її сервіси. Це один з пунктів меморандуму про розвиток ІТ-сфери в Україні, який уряд підписав з компанією Microsoft

Заступник міністра цифровий трансформації Олександр Борняков підтвердив AIN.UA запуск Xbox в Україні, але не назвав точні терміни: «Сподіваємося, що вийде запустити до кінця цього року».

Поки гравці з України можуть купити консоль, але не можуть зареєструвати аккаунт в Україні - для цього їм доводиться вибирати інші країни. Завдяки офіційному запуску користувачі зможуть вибирати країну як регіон проживання, купувати послуги в гривнях і користуватися інтерфейсом українською мовою.

Консолі Xbox нового покоління надійдуть у продаж в світі 10 листопада. На момент написання замітки, інформація про них не представлена в найбільших українських ритейлерів, тоді як там вже доступні нові консолі Sony PlayStation 5

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення