Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Андрій Рябець - у Харкові топ-керівнику податкової подарували готівкою майже 4 річні зарплати

Андрій Рябець - у Харкові топ-керівнику податкової подарували готівкою майже 4 річні зарплати
57099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Харківський чиновник Андрій Рябець задекларував подарунок у грошовій формі на суму більше 1,6 млн грн

У Харкові заступник начальника обласної податкової Андрій Рябець отримав у подарунок готівкою більше 1,6 млн грн.

Як передає Depo.Харків, відповідне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані 17 вересня подав заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Андрій Рябець.

Згідно з повідомленням, 15 вересня Рябець отримав подарунок у грошовій формі на 1,611 млн грн. Дарувальниця – Людмила Рябець (ймовірно, мати).

Відповідно до декларації за 2020 рік, Рябець не має власної нерухомості, стоянка, земля, житло зареєстровані на дружину. Чиновник володіє автомобілем Skoda Superb 2018 року випуску та має право користуватися автомобілем Skoda Kodiaq 2020 року випуску. Дружина податківця володіє 80% ТОВ "ДЖІ ЕР СВІТ".

У 2020 році Рябець отримав наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи в ГУНП України в Харківській області – 111,8 тис. грн, зарплата за основним місцем роботи в ГУ ДПС України в Харківській області – 298,7 тис. грн, дохід від відчуження рухомого майна – 385 тис. грн. Дружина чиновника отримала наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи у Харківському державному університеті харчування і торгівлі – 38,8 тис. грн, зарплата за сумісництвом – 14,8 тис. грн, дохід від відчуження рухомого майна – 975,5 тис. грн.

Серед заощаджень Рябець задекларував 8 тис. доларів і 50 тис. грн готівкою, а також 3,5 тис. грн у банку. Його дружина – 5 тис. доларів і 80 тис. грн готівкою, а також 4,5 тис. грн у банку.

Довідка Depo.Харків. Андрій Рябець – заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України. Народився 13 листопада 1980 року в Мерефі.

З 1998 по 2008 рік служив у Внутрішніх військах України, з 2008 по 2015 – в органах внутрішніх справ України, з 2015 по 2020 рік – в Національній поліції України.

У січні 2020 року став в.о. першого заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області. з 15 січня 2021 року призначений заступником начальника Головного управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України.

kh.depo.ua

Теги: Андрій Рябець,Рябець,Харьков,Харків,Украина,податкова,нологовая,Україна,Харківський чиновник Андрій Рябець,Харківський чиновник Рябець,Харківський чиновник ,чиновник ,чиновник Андрій Рябець,чиновник Рябець,декларація,декларация,ДПС у Харківській області,ДПС ,Людмила Рябець,ТОВ "ДЖІ ЕР СВІТ",ТОВ ДЖІ ЕР СВІТ,ДЖІ ЕР СВІТ,ТОВ, ГУ ДПС України в Харківській області , ГУ ДПС , ГУ ДПС України ,ГУНП України в Харківській області,Державна податкова служба України,Державна податкова служба ,Національна поліція України,Національна поліція
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео