Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура повернула у власність держави Гартівське родовище піску вартістю понад 635 млн грн

Прокуратура повернула у власність держави Гартівське родовище піску вартістю понад 635 млн грн
29840 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора у Верховному Суді домоглися повернення у власність держави Гартівського родовища піску у Київській області. Його площа сягає майже 30 га, а вартість понад 635 млн грн.

Прокурори у суді довели, що товариство всупереч дії наказу Державної служби геології та надр України про зупинення спецдозволу на користування надрами продовжило провадити незаконну господарську діяльність з видобування піску. В результаті цього відбувся зсув екологічної породи в нижні горизонти кар’єру та руйнування його захисного обвалування.

Така діяльність товариства суперечить істотним умовам договору оренди земельної ділянки щодо дотримання підприємством земельного та екологічного законодавства та є безумовною підставою для розірвання договору.

gp.gov.ua

Теги: ГПУ, Генпрокуратура ,Генпрокуратура Украины,Украина,Україна,Генеральная Прокуратура,Генеральная Прокуратура Украины,прокуратура,Гартівське родовище піску,Офіс Генерального прокурора,ОГП,ОГПУ,ВС,ВСУ, Верховний Суд,Суд,Верховний суд України,Гартівське родовище піску у Київській області,Київська область,Киев,Київ,Державна служба геології та надр України,Державна служба геології ,Державна служба геології та надр ,пісок
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео