Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Олександр Перцовський знищує пасажирську філію «УЗ»? Залізничники пікетували головний офіс компанії

Олександр Перцовський знищує пасажирську філію «УЗ»? Залізничники пікетували головний офіс компанії
343562 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вагони радянських часів, зношена постільна білизна і сумнівні тендери – до діяльності «Пасажирської філії» АТ «Укрзалізниця» виникає чимало нарікань. А її очільник Олександр Перцовський встигає одночасно посідати ще один пост в УЗ. Як до такого менеджменту ставляться самі працівники компанії? Дізнавалась Діана Ловська.

Нагадаємо, раніше Перцовський обіймав посаду першого заступника гендиректора «Укрпошти». І заробітна плата чиновника складала понад мільйон гривень, що стало причиною гучного скандалу у ЗМІ.

Наразі, за інформацією «СтопКору», пан Перцовський є одночасно членом правління і директором структурного підрозділу.

На діяльність якого нарікають не тільки пасажири, а й залізничники.

Олександр Перцовський

Олександр Перцовський Фото з відкритих джерел

4 листопада, День залізничника, працівники відсвяткували на мітингу під головним офісом «Укрзалізниці». А все – через низьку заробітну плату, несплату премій, скорочення трудового колективу, знищення головної філії країни.

«Що стосується поїзних бригад і як вони працюють. Візьмемо Львівську залізницю. У зв'язку з проблемою штату у вагонному депо «Київ» працівників вагонних депо «Ковель», «Івано-Франківськ», «Чернівці» добровільно-примусово практично змушують обслуговувати київські поїзди київського формування ВЧ-1, мотивуючи тим, що там немає людей для обслуговування», – розповів журналістам один з провідників.

Акція протесту УЗ

Залізничники пікетували офіс УЗ Фото: скриншот

Проте, за його словами, насправді має місце зовсім інша проблема: у депо «Київ» люди нібито не мають де допрацювати норму годин, і їх відправляють примусово у відпустку за свій рахунок.

А працівників із Ковеля, Івано-Франківська та Чернівців – приганяють для обслуговування поїздів ВЧ-1.

«Зазначу, Олександр Перцовський як директор філії, навіть створив наказ №118 про порядок звільнення працівників Пасажирської компанії. Однак, згідно законодавства України регулювання порядку звільнення працівників підприємств, установ та організацій не належить до їх повноважень, а тим більше їх відокремлених підрозділів. Це – порушення трудового законодавства», – наголошує журналістка Діана Ловська.

Тому, якщо вам відомі факти порушень або зловживань під час пасажирських перевезень, звертайся на гарячу лінію «СтопКору» або пишіть нам у соцмережі.

stopcor.org

Теги: Олександр Перцовський,Укрзалізниця,Залізничники ,УЗ

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео