Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЧЕМПІОНУ СВІТУ ЮРІЮ ЗАХАРЄЄВУ ПОДАРУВАЛИ АВТОМОБІЛЬ VOLKSWAGEN TOUAREG

ЧЕМПІОНУ СВІТУ ЮРІЮ ЗАХАРЄЄВУ ПОДАРУВАЛИ АВТОМОБІЛЬ VOLKSWAGEN TOUAREG
31900 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Одесі відбулося підбиття підсумків 2021 року від Федерації боксу Одеської області, а також була проведена церемонія нагородження найуспішніших боксерів року та їхніх тренерів. Захід зібрав в одному місці найсильніших представників боксу цілого регіону - спортсменів, тренерів, суддів та функціонерів. Зокрема, нагородами та преміями були відзначені найуспішніші  боксери, які завоювали перші та призові місця на чемпіонатах світу та Європи, а також чемпіонатах України у різних вікових групах. Найкращі тренери також отримали цінні подарунки та подяки.

Цілком закономірно, що найкращим боксером Одеської області за підсумками 2021 року був визнаний чемпіон світу серед дорослих та чемпіон світу серед молоді Юрій Захарєєв, а звання найкращого тренера здобув його наставник Ігор Юрескул. Родзинкою свята стала вручення Юрію Захарєєву автомобіля Volkswagen Touareg.

Теги: Одеса,Украина,Бокс,новости бокса,новини боксу,спорт, новости спорта, новини спорту, спортивные новости, спортивні новини,Україна,новости,Федерація боксу Одеської області,Федерація боксу ,Одеська область,Одесса,Европа,Ігор Юрескул,Юрескул,Юрій Захарєєв,Захарєєв,Volkswagen Touareg,Touareg,Volkswagen ,новини
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео