Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ПРЕЗИДЕНТ ФБУ ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС ЗУСТРІВСЯ ЗІ СПОРТСМЕНАМИ І ТРЕНЕРАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

ПРЕЗИДЕНТ ФБУ ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС ЗУСТРІВСЯ ЗІ СПОРТСМЕНАМИ І ТРЕНЕРАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ
32370 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вівторок, 18 січня на олімпійській базі «Конча-Заспа» відбулася зустріч президента Федерації боксу України Володимира Продивуса зі спортсменами і тренерами Національної чоловічої та Національної жіночої збірних України. Як відомо, у ці дні найсильніші боксери нашої держави проходять перший у 2022 році тренувальний збір, на якому закладається фундамент їхньої підготовки на весь змагальний сезон.

Головним турніром цього року для чоловічої збірної України на чолі з головним тренером Леонідом Лоївським буде Чемпіонат Європи, який відбудеться у травні у Вірменії. Усі зусилля жіночої команди під керівництвом головного тренера Андрія Проскурніна направлені на підготовку до Чемпіонату світу у Туреччині, який також намічений на травень. Відзначимо, що вже в лютому на провідних спортсменів «синьо-жовтої» збірної очікує участь в одному з найстаріших у світі боксерських турнірів «Странджа» у Болгарії. Саме він стане генеральною репетицією напередодні головних стартів року.

На зустрічі спортсменів та тренерів з Володимиром Продивусом були порушені питання щодо умов тренувального процесу та узгоджувалися плани на майбутнє. Цікавим та важливим рішенням керівництва ФБУ стало залучення до тренувального процесу на поточному тренувальному зборі кваліфікованого реабілітолога та фізіотерапевта, одного з тренерів збірної України з футболу, чемпіона світу 2019 року U-20 з футболу В'ячеслава Руженцева.

Крім того, члени Національної команди України привітали Володимира Продивуса з переобранням на посаду президента Федерації боксу України. На думку переважної більшості тих, хто входить до великої боксерської родини, Володимир Степанович вже довгі роки є тим локомотивом, який рухає український олімпійський бокс уперед.

Капітан та лідер чоловічої збірної, срібний призер Ігор у Токіо-2020 Олександр Хижняк від імені всіх спортсменів подякував Володимиру Продивусу, а також адміністрації олімпійського центру «Конча-Заспа» за відмінні умови, в яких перебуває команда. Боксери, за його словами, забезпечені усім необхідним для якісної роботи. Усі присутні висловили сподівання, що вже у найближчі місяці спільні зусилля функціонерів, тренерів та атлетів втіляться у завоювання престижних нагород європейських та світових чемпіонатів.

Зустріч спортсменів і тренерів з керівництвом ФБУ відвідали також представники ЗМІ. По закінченні основної частини заходу президент Федерації боксу України Володимир Продивус відповів на запитання журналістів.

– Які у вас головні очікування від змагального сезону-2022, який ось-ось розпочнеться?

– Наше основне завдання у цьому році – зібрати хорошу та потужну команду для участі в Олімпійських іграх. Я підкреслю, що у нас дуже мало часу на підготовку до Ігор у Парижі. Для цього потрібно створити міцний кістяк з перших номерів збірної, які б відчували себе дійсно командою.

– Скорочений олімпійський цикл сильно вплинув на плани формування збірної?

– Повертаючись до Ігор у Токіо, зізнаюся, що до цієї події напевно ніхто не був готовий на сто відсотків – ні організатори, ні спортсмени, ні федерації. Весь світ зіштовхнувся з величезною проблемою, такою, як пандемія COVID. Хоча, навіть незважаючи на такі  негаразди, ми все одно повернулися з Японії з медаллю – за останні 14 років ми привчили до цього всіх і не могли порушити традицію. Що стосується наступної Олімпіади у Парижі, то, можливо, нам важко буде досягнути такого результату, який українські боксери показали у 2012 році в Лондоні. Але те, що представники нашого виду спорту завоюють кілька нагород – в цьому я впевнений. У нас є чимало талановитих молодих боксерів, які вже скоро перетворяться на справжніх зірок світового масштабу!  

Заслужений тренер України, реабілітолог та фізіотерапевт В’ячеслав Руженцев у рамках поточного збору проведе кілька лекцій та тренувань для членів Національної збірної України. Він розповів більше про свій досвід роботи та специфіку занять з боксерами.

– Я з готовністю відгукнувся на пропозицію Володимира Степановича Продивуса провести серію занять з провідними боксерами нашої країни, які є головними надіями нашої країни на майбутніх турнірах, у тому числі Олімпійських іграх. Позаду я маю 15-річний практичний досвід у сфері спортивної реабілітації, є керівником власного реабілітаційного центру. Проводжу біля чотирьох з половиною тисяч індивідуальних тренувань на рік з атлетами, що представляють різні види спорту, – відзначив В’ячеслав Руженцев. – Своїм завданням я бачу допомогти спортсменам, донести їм інформацію щодо профілактики травматизму та правильної реабілітації. Як ми знаємо, бокс – травматичний вид спорту, тому дуже важливо для спортсменів бути обізнаними. Від цього напряму залежить їхня успішність. Відзначу, що 65 відсотків травм у боксі пов’язані з верхніми кінцівками. Отже, важливу роль відіграє підготовка рук. На заняттях зі спортсменами збірної буду докладно розповідати про те, як запобігати будь-яким травмам, як працювати в умовах болю, який, як ми знаємо, часто є супутником спортсменів, та як відновлюватися від пошкоджень.

Також про перебіг тренувального збору розповів капітан Національної збірної України, срібний призер Олімпійських ігор у Токіо Олександр Хижняк:

– Я завжди з великим бажанням приїжджаю до табору нашої головної команди. Радий, що в нашій збірній панує прекрасна робоча атмосфера. Отримую задоволення як від самих тренувань, так і від спілкування з партнерами та тренерами. Олімпійські ігри у Токіо стали для мене дуже важливим етапом у кар’єрі, і він був успішним. Через великі навантаження і щільний графік довелося взяти невелику паузу у тренуваннях після завершення Ігор. Ще одна приємна подія в моєму житті – одруження, що також вимагало в мене часу. Зараз наша збірна веде підготовку до міжнародного турніру «Странджа» у Болгарії, який проходитиме у лютому. А головним змаганням у цьому році стане європейська першість-2022 у Вірменії. Особисто я максимально налаштовуюся на кожне тренування, кожний поєдинок, адже усвідомлюю, що є прикладом для багатьох хлопців і дівчат. Дякую за підтримку всім, хто допомагає і хто створює найкращі умови для наших боксерів. Вірю в те, що ми виправдаємо усі ваші сподівання.

fbu.org.ua

Теги: ПРЕЗИДЕНТ ФБУ ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС,ПРЕЗИДЕНТ ФБУ ПРОДИВУС,ПРЕЗИДЕНТ ФБУ ,ФБУ ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС,ФБУ ПРОДИВУС,ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС,Володимир Продивус,Продивус,Продивус Википедия,Владимир Продивус Википедия,Володимир Продивус Вікіпедія,Продивус Вікіпедія,Федерація боксу ,Федерація боксу України ,Федерація боксу України Володимир Продивус,Олександр Хижняк,Хижняк,Украина,Україна,Спорт, новости спорта, новини спорту,новости,новини, спортивні новини, спортивные новости,Бокс,новости бокса,новини боксу,ФБУ , Володимир Продивус ,президент Федерації боксу України,Федерація боксу України,В’ячеслав Руженцев,Руженцев,COVID, COVID-19
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео