Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Спецслужби рф влаштовують постановочні сюжети у росЗМІ: насильно вивозять іноземців з Херсону до Криму для піару (аудіо)

Спецслужби рф влаштовують постановочні сюжети у росЗМІ: насильно вивозять іноземців з Херсону до Криму для піару (аудіо)
329101 ПЕРЕГЛЯДІВ

СБУ отримала докази, як офіцери фсб придумують фейки, організовуючи насильну евакуацію людей з тимчасово окупованих територій. 

Це вдалося виявити, оскільки СБУ отримала доступ до телефону співробітника фсб. Він курував створення «картинки» для окупантів на Херсонщині. На відео нижче – голосові повідомлення з його телефону та уривок сюжету, який вдалося зробити його «стараннями». 

Він був відповідальним за «спецоперацію з евакуації» в Крим 19 громадян В’єтнаму, які працювали на ринку в Херсоні. У фіналі мало вийти відео, де іноземці б дякували рф за порятунок. Однак виявилося, що в’єтнамці не хочуть виїздити з міста. 

Потім з’ясувалося, що ті частково виїхали самостійно до Одеси. Рашисти влаштували погоню, але на вокзалі застали вже не 19, а 14. 

І того ж дня російська вата смакувала «новину» про евакуацію до Криму аж 140 вдячних іноземців… Адже сюжети росТБ потребують великих масштабів.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ , війна в Україні,росія,служба безпеки україни,фсб ,спецслужби РФ,Крим,піар,Херсон

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео