Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

"Жодних ХНР не буде": Херсонська область планує увійти до складу рф без референдуму

"Жодних ХНР не буде": Херсонська область планує увійти до складу рф без референдуму
60271 ПЕРЕГЛЯДІВ
 

У Херсонській області не планують проводити жодного референдуму

 Окупаційна влада Херсонської області має намір просити президента росії про включення регіону до складу російської федерації.

Про це у середу 11 травня журналістам повідомив заступник голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов, передає "ТАСС".

"Це буде один єдиний указ на підставі звернення керівництва Херсонської області до президента росії володимира путіна. Прохання ввести Херсонську область до складу російської федерації як повноцінного суб'єкта", – розповів Стремоусов.

Він зазначив, що в області не планують проводити жодного референдуму.

"Жодних ХНР створюватися на території Херсонської області не буде. Жодних референдумів не буде, тому що насправді це вже не важливо з огляду на те, що референдум, який абсолютно законно провели у Республіці Крим, не сприйнятий світовою спільнотою. Світова спільнота зробила все, щоб не сприймати росію як повноцінного суб'єкта цієї світової спільноти", – додав заступник голови військово-цивільної адміністрації Херсонщини.

Нагадаємо, колаборант Володимир Сальдо повідомив, що Херсонщину не об’єднуватимуть з кримською окупаційною адміністрацією, та планують зробити частиною федерального об’єднання.

Джерело

Теги: Кирило Стремоусов,Стремоусов,Херсон,Херсонська область,ХНР,Україна, війна в Україні,Війна, війна з рф, Росія, Російська агресія ,Російська Федерація,референдум,референдум в Херсоні,Крим,АР Крим,Володимир Сальдо,Володимир Сальдо Вікіпедія,Ексмер Херсона Володимир Сальдо,Херсон Володимир Сальдо,Ірина Сальдо,Володимир Сальдо
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео