Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чому українська прокуратура виконує запити російської каральної системи? (ДОКУМЕНТ)

Чому українська прокуратура виконує запити російської каральної системи? (ДОКУМЕНТ)
54409 ПЕРЕГЛЯДІВ

З’явилася інформація, що українська прокуратура готує екстрадицію громадянина рф Віктора Панюшина за запитом своїх російських т.зв. “колег”, який в Україні зараз має офіційний статус біженця.

Опубліковані документи свідчать, що це здійснюється відповідно до Європейської конвенції про видачу правопорушників та Конвенції про правову допомогу та на підставі його начебто причетності до злочинного світу. І що українська прокуратура звітує перед російською про виконання її запитів, а підписано це рішення заступником начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва ОГПУ Дмитром Власовим.

ЗМІ писали, що українські суди тричі відмовляючи в застосуванні до Панюшина В.М. екстрадиційного арешту, виходили з того, що застосування до особи персональних санкцій не дає жодного права Офісу генерального прокурора затримувати особу, ким би вона не була.

На сьогоднішній день існує запит від росії про негайну видачу Панюшина, який фактично перебуває в статусі біженця в Україні. Схоже, що саме у відповідь на цей запит ГПУ вимагає від суддів, які вже тричі відмовили, затримати та видати Панюшина в країну, яка на нас напала. Тож у мене питання, наскільки етичним є спроба задовольнити росію у будь-яких її запитах, враховуючи воєнні дії, якою б неоднозначною не була репутація особи?” – пише політичний експерт Тетяна Лупова.

Я читав про минуле Віктора Панюшина і цілком можу припустити, що він далеко не янгол. Проте, наприклад, в повідомленні про затримання від 29 квітня 2022 року є інформація про те, що разом з ним затримано ще кілька громадян росії відповідного роду діяльності з курської та інших сусідніх з Україною областей. І чому я не можу припустити, що «хлопки» в цих областях якось пов’язані зі ставленням частини російського криміналітету до російської агресії?” – резюмує співкоординатор правозахисної ініціативи “Правотворець” Юрій Гончаренко.

Він же підкреслює, що “до перемоги над росією жодної співпраці з її державними структурами не може бути від слова взагалі, а тим більше — видачі когось ворогу. Генпрокурорка Ірина Венедиктова має дати чіткі гарантії всім, хто перебуває на території України, що цього за жодних обставин не станеться.Ким би ця людина не була. Давайте ще азовців з Маріуполя віддамо, вони теж визнані там злочинцями…

Джерело: golosua.info


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту:[email protected]

Теги: українська прокуратура,прокуратура,Україна, російська каральна система,рф, Російська агресія ,Російська Федерація,РФ,Росія,Віктор Панюшин,Панюшин,запити російської каральної системи,українська прокуратура готує екстрадицію громадянина рф Віктора Панюшина,екстрадиція громадянина рф Віктора Панюшина,екстрадиція громадянина рф Панюшина,екстрадиція громадянина рф ,громадянин рф Віктор Панюшина,рф Віктор Панюшин,громадянин рф Віктор Панюшин,ОГПУ Дмитро Власов,ОГПУ Власов,ОГПУ ,Дмитро Власов,Власов,Департамент міжнародно-правового співробітництва ОГПУ,Департамент міжнародно-правового співробітництва ОГПУ Власов,Департамент міжнародно-правового співробітництва ОГПУ Дмитро Власов,Панюшин В.М, Європейська конвенція,Тетяна Лупова,Юрій Гончаренко, Маріуполь, Генпрокурорка Ірина Венедиктова, Генпрокурорка Венедиктова, Генпрокурорка , Генпрокурор Ірина Венедиктова, Генпрокурор Венедиктова, Ірина Венедиктова, Венедиктова, Ірина Венедиктова Вікіпедія,Венедиктова Вікіпедія,ГПУ Венедиктова ,ГПУ Ірина Венедиктова ,ГПУ , Генеральна прокуратура України,Генеральний прокурор Ірина Венедіктова,Генеральний прокурор Венедіктова,Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова,Генеральний прокурор України Венедіктова,Генеральний прокурор України
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео