Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За ініціативи СБУ на Харківщині арештовано активи російських компаній на 40 млн грн

За ініціативи СБУ на Харківщині арештовано активи російських компаній на 40 млн грн
44325 ПЕРЕГЛЯДІВ

Йдеться про майно 4 місцевих підприємств, засновниками та кінцевими бенефіціарами яких є громадяни та юрособи країни-агресора.

Два з цих підприємств пов'язані між собою та здійснюють торгівлю російським балансувальним і вимірювальним обладнанням. Їх материнська структура в росії підтримує збройну агресію проти України.

Інші два - займаються оптово-роздрібною торгівлею в Україні.

За рішенням Київського районного суду м. Харкова накладено арешт на рухоме та нерухоме майно, а також корпоративні права цих компаній.

Наразі триває передача їх в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

СБУ продовжує досліджувати всі обставини роботи цих підприємств у рамках кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст.209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинених у великих розмірах).

Заходи з викриття проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

Джерело

Теги: СБУ, СБ України, Служба Безпеки, Служба Безпеки України,ЗСУ, Збройні Сили, Збройні Сили України,Війна, війна в Україні, війна з рф,РФ, Росія, Російська агресія ,Російська Федерація,АРМА, Харківщина,Арешт російських активів,російські активи,активи,арешт активів російських компаній,російські компанії,Україна
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео