Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Миколаєві стає небезпечніше, - голова ОВА Віталій Кім

У Миколаєві стає небезпечніше, - голова ОВА Віталій Кім
327712 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогодні у Миколаївській області ситуація небезпечніша, ніж три тижні тому. Російські війська обстрілюють регіон у рази частіше.

Про це заявив голова Миколаївської ОВ Віталій Кім під час брифінгу.

Віталій Ким

"Сьогодні в Миколаєві, в громадах області ситуація ще небезпечніша, ніж три тижні тому, нас обстрілюють щодня в рази більше. Тільки вчора по нам випустили 11 ракет, сьогодні 8. Потрапили в житлові будинки, стадіон, ринок, гаражний кооператив, інфраструктурні об'єкти", – сказав Кім.

Він нагадав, що вчора через пряме влучення ракети до житлового будинку в Очакові троє людей загинули, зокрема дитина. Крім того, сьогодні ракета потрапила у багатоповерхівку у житловому районі міста Миколаєва. Там чотири жертви та п'ятеро поранених.

"На мій погляд, вони стріляють, щоб залякати місцеве населення і деморалізувати наших військових. Ми не можемо передбачити, куди стрілятимуть окупанти, бо вони не дотримуються жодних норм ведення війни, тому в Миколаєві зараз небезпечно", – заявив голова місцевої ОВА.

Кім також розповів, що у місті йде постійна міграція людей – одні виїжджають, інші повертаються. Нині у Миколаєві перебуває приблизно 200-230 тисяч осіб.

stopcor.org

Теги: Віталій Кім,Миколаївська ОВА,Миколаїв, війна в Україні,обстріл миколаєва,Ракетний обстріл

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео