Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Словацькі співвласники Запорізького залізорудного комбінату пішли на співпрацю з окупантами

Словацькі співвласники Запорізького залізорудного комбінату пішли на співпрацю з окупантами
40210 ПЕРЕГЛЯДІВ

19 червня стало відомо, що російським загарбникам вдалося взяти під контроль Запорізький залізорудний комбінат. Поки що на об’єкті продовжують залишатися працівники. Вони намагаються не допустити екологічної катастрофи.

 

“Якщо працівники покинуть завод і зупинять роботу з відкачування води, то майже через 26 днів з відмітки мінус 1020 вода підніметься до відмітки мінус 30 метрів. Шахта буде затоплена. Відповідно, всі водоносні горизонти в нашому регіоні, в Херсонській області, всі, які на кілометровій глибині, в них потрапить залізо. Вони перестануть бути такими, що можна з них використовуватися воду для пиття і для технічних цілей” – повідомив очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.

 

Запорізький залізорудний комбінат – містоутворююче підприємство міста Дніпрорудне Запорізької області. Дане підприємство, запущене в 1970 році, є одним з найбільших у добувній галузі України й здатне виробляти до 4,5 млн тонн агломерату залізної руди на рік і контролюється словацькою компанією Minerfin (51% акцій) та групою “Метінвест” найбагатшого українця Ріната Ахметова.

 

Як повідомляють джерела Telegraf UA в силових структурах України, підприємство відвідували різні представники окупантів, пропонуючи власникам співпрацювати з “військовою адміністрацією рф” в Запорізькій області.

 

Зокрема, на одній із зустрічей представник окупантів прямо заявив, що вони “поважають приватну власність”, але лише тоді, коли цей власник особисто чи через його представників виходить із ними на контакт.

 


За наявною інформацією, словацькі власники комбінату пішли на контакт з окупантами та отримали гарантії безпеки їхньої власності. Неодноразові ж спроби окупантів зв’язатися з “Метінвестом” закінчилися тим, що підприємство публічно закликало знищувати окупантів.

 

Наразі повідомляється, що член Наглядової ради Наталія Шкляревська та фінансовий директор Альберт Косегі мали неодноразові переговори з представником окупантів відомим під позивним “Восход” та іншими представниками оккупантов.

 

Джерело

Теги: Запорізький залізорудний комбінат, комбінат, залізорудний комбінат, залізо, Запоріжжя,Руда,Херсон, Херсонська область, шахта, Запорізька ОВА,ОВА,Олександр Старух,Старух,Метінвест, Ринат Ахметов,Ахметов,Рінат Ахметов,Ахметов Вікіпедія,Minerfin,Компанія Minerfin,Рінат Ахметов Вікіпедія,Україна,Косегі,Альберт Косегі,Окупанти ,Шкляревська,Наталія Шкляревська,Росія, Російська Федерація, Російська агресія , війна в Україні, війна з Україною, війна з рф,РФ,Війна,Російські окупанти
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео