Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мобілізація в Україні: Міністр оборони розповів, кого призивають в першу чергу

Мобілізація в Україні: Міністр оборони розповів, кого призивають в першу чергу
349570 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що країна не потребує збільшення чисельності армії за рахунок усіх громадян. Наразі мобілізаційний ресурс поповнюється тільки конкретними фахівцями.

Про це він сказав в інтерв'ю "Голосу Америки".

Міністр повідомив, що завдання мобілізації визначаються Генеральним штабом, бо вони знають, де та які сили їм потрібні на тому чи іншому напрямку.

"Але наскільки я знаю, сьогодні мобілізаційні потреби задовільняються через пошук конкретних фахівців", - сказав Резніков.

Він також розповів, що в ЗСУ були мобілізовані багато людей, але армія досі потребує операторів БПЛА, IT-спеціалістів, зв'язківців, артилеристів тощо. Також потрібні фахівці, які здатні швидко опанувати складні системи озброєння стандарту НАТО, які отримує Україна від партнерів.

Нагадаємо, начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбачан повідомив, що на сьогодні людей у ЗСУ вистачає, всі області виконали план з призову на 100 і більше відсотків. На сьогодні потреби в доукомплектуванні військових частин у порівнянні з лютим знизилися в десятки разів.

stopcor.org

Теги: Міністр оборони України,Олексій Резніков,ЗСУ, війна в Україні, Мобілізація, армія,військові,Мобілізація в Україні

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео