Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зарплати в Україні змінилися: кому пропонують 40 тис. грн на місяць

Зарплати в Україні змінилися: кому пропонують 40 тис. грн на місяць
66684 ПЕРЕГЛЯДІВ

У жовтні далекобійникам в Україні пропонували зарплати в 40 тис. грн. Це найбільша пропозиція для представників робітничих спеціальностей. При цьому, порівняно з вереснем, запропоновані їм зарплати зросли на 7%.

Про це свідчать результати дослідження ринку праці України, повідомляє The Village. Зазначається, що на високі зарплати можуть розраховувати представники й інших робітничих професій. Зокрема:

  • рихтувальникам пропонують до 32 500 грн;
  • фасадникам – до 30 000 грн;
  • водіям – до 25 000 грн;
  • автомалярам – близько 25 000 грн.

При цьому наголошується: крім далекобійників, у жовтні зросли зарплати і в інших фахівців. Так:

  • рихтувальникам стали пропонувати на 9% більше;
  • водіям – на 6%

Водночас, наголошується, найчастіше в Україні серед робітників шукають водіїв. А крім того:

  • швачок та кравців;
  • будівельників.

Втім, загалом з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну на сайтах з пошуку роботи вакансій стало вдвічі менше. Тому щоб знайти роботу швидше, потрібно, перш за все відправляти не одне-два, а десятки резюме.

"Чим більше резюме ви розсилаєте на різні вакансії, тим більша вірогідність, що вас візьмуть на роботу. Деякі люди зневірюються й кажуть: "Я відправив резюме, а мені ніхто відповіді не прислав". Це працює трошки не так. Насправді замало відправити одне резюме", – розповів колишній директор з розвитку Work.ua Сергій Марченко.

 

Він також наголосив: велика кількість розісланих резюме збільшує шанси не лише знайти роботу швидше, а й отримати вищу зарплатню. "Коли ви розсилали багато резюме і у вас є не одна, а дві-чотири пропозиції, ... ви можете з чистим серцем торгуватися і говорити, що хочете отримувати не 20 тисяч, а 25, наприклад", – пояснив експерт.

Професії касирів, продавців, операціоністів у банках вже не такі затребувані в Україні, як були раніше, тому вони потроху йдуть у минуле. При цьому зараз спостерігається великий попит на кур'єрів, людей, пов'язаних із електронним продажем і, звичайно ж, представниками IT-сектору.

Джерело

Теги: Украина,Зарплати в Україні ,Україна,Зарплати ,Зарплата,заробітня плата,рихтувальник,рихтувальники,робота,фасадник,водій,водії,автомаляр,швачка,кравець,будівельник,будівельники,повномасштабне вторгнення Росії в Україну ,повномасштабне вторгнення Росії ,повномасштабне вторгнення в Україну ,вторгнення Росії в Україну ,вторгнення Росії ,вторгнення в Україну ,вторгнення ,повномасштабне вторгнення, війна в Україні, Війна з РФ, Війна з Росією,Росія, Російська агресія , Російська Федерація,РФ, Війна проти Росії, Війна проти України, Війна Росії проти України,Сергій Марченко,Марченко,далекобійник,далекобійники
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео