Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

БЕБ та СБУ проводять обшуки у банках, причетних до незаконного грального бізнесу

БЕБ та СБУ проводять обшуки у банках, причетних до незаконного грального бізнесу
64090 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Бюро економічної безпеки України та Служба безпеки України проводять обшуки в декількох регіонах України у фінансових установах. Ці банки використовувалися низкою компаній, що організували та проводили азартні ігри (гемблінг), букмекерську діяльність (беттінг) тощо.

Відбувається документування протиправної діяльності службових осіб суб’єктів господарювання, які з метою ухилення від сплати податків створили вебсайти двійники, на яких вели онлайн-бізнес. При цьому не сплачували податок на прибуток, ПДФО та військовий збір.

За наявною інформацією, орієнтовний щомісячний обсяг їхніх тіньових операцій може сягати 12 млрд грн. Це у свою чергу може складати 2 млрд грн не сплачених податків.

З метою прикриття протиправної діяльності, діючи за попередньою змовою із службовими особами банківських установ України та фінансових компаній як резидентів так і не резидентів, згадана група осіб у своїй діяльності використовувала реквізити 80 суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності.

Для проведення незаконних фінансових операцій, їх «міскондінгу» та уникнення первинного фінансового моніторингу, фактичні власники згаданих компаній вступили у злочинну змову із службовими особами банків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах ч. 3 ст. 212, КК України та здійснення незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, лотерей вчинених за попередньою змовою групою осіб ч. 2 ст. 203-2 КК України здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офіс Генерального прокурора.

Джерело

Теги: Бюро економічної безпеки України,Бюро економічної безпеки ,Бюро економічної безпеки (БЕБ) ,БЕБ,БЕБ України,Служба безпеки України,Служба безпеки ,СБ України,СБУ,беттінг,гемблінг,азартні ігри (гемблінг), букмекерська діяльність (беттінг),азартні ігри , букмекерська діяльність ,ПДФО ,Офіс Генерального прокурора,Офіс Генерального Прокурора України,Україна
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео