Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Знайшли і знешкодили: воїни ЗСУ підірвали замаскований ВОП ворога під Бахмутом (відео)

Знайшли і знешкодили: воїни ЗСУ підірвали замаскований ВОП ворога під Бахмутом (відео)
353429 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бахмутський напрямок на Донбасі залишається найгарячішим відтинком фронту, проте бійці ЗСУ дають гідну відсіч російській навалі та продовжують випалювати ворожі об'єкти з української землі.

Епічні кадри знищення ворожого вогневого опорного пункту під Бахмутом (Донеччина) воїнами 28-ї ОМБр оприлюднив на своєму каналі відомий український військовий журналіст, волонтер Роман Бочкала.

"Окупанти спробували замаскувати свій опорний пункт в одному із захоплених будинків на Бахмутському напрямку, та від наших "Богів війни" не сховаєшся. Кожен понівечений війною будинок ми обов'язково відбудуємо після нашої перемоги, а от країна-терорист, як і її армія, вже відновленню не підлягатиме", – прокоментував свій допис журналіст.

Виявлення і знищення замаскованого ВОПу – на рахунку бійців 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Це – військове формування механізованих військ Сухопутних військ Збройних Сил України, яке за організаційно-штатною структурою входить до складу ОК "Південь".

За даними моніторингової ініціативи DeepState, станом на початок доби 4 січня, на Бахмутському відтинку ворог продовжує зосереджувати сили для генеральної атаки на Соледар. Окупанти намагаються захопити хоча б якісь українські позиції в районі Підгороднього, Опитного та Кліщіївки. У Бахмуті одна з груп ворога провалила штурм у повному складі.

stopcor.org

Теги: Бахмут, війна в Україні, Донбасс,ЗСУ

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео