Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Суд Великобрітанії видав наказ про арешт активів власників Одеського зернового терміналу

Суд Великобрітанії видав наказ про арешт активів власників Одеського зернового терміналу
319335 ПЕРЕГЛЯДІВ

Високий суд Англії 14 січня 2023 року видав наказ про арешт активів Сергія Грози та Володимира Науменка, власників компаній GNT Group і Olimpex Coupe International, яким належить зерновий термінал в Одесі, задовольнивши тим самим позов від кредиторів GNT Group — американських інвестиційних компаній Innovatus Capital Partners (Innovatus) і Argentem Creek Partners (ACP).

GNT Group ліквідувала все зерно, передане в заставу Innovatus, без погодження із кредиторами. Зерно, яке відвантажує Одеський порт, стало критичним аспектом переговорів між Україною, Росією та світовими лідерами через його значення для глобальної продовольчої безпеки. Розширення Чорноморської зернової ініціативи, яке дозволило частково відновити експорт українського зерна, підкреслює важливість забезпечення ефективної, прозорої та чесної роботи зернових терміналів України.

Ми вважаємо огидним те, що власники GNT Group використовують війну для шахрайства. Розслідування показують, що все зерно, закладене Innovatus, було шахрайським шляхом ліквідовано власниками GNT Group. Тому у Innovatus не було іншого вибору, окрім як вимагати в Високому суді Англії наказу про замороження активів, щоб запобігти їх подальшому приховуванню Володимиром Науменком і Сергієм Грозою.

Ана Фірмато, керуючий директор Innovatus

Innovatus і ACP мають давню історію інвестування в Україну. Обидві компанії обіцяють налагодити ефективне управління цим зерновим терміналом відповідно до норм українського та міжнародного законодавства.

368.media

Теги: Сергій Гроза,Володимир Науменко,GNT Group,Olimpex Coupe International,зерновий термінал в Одесі,Innovatus Capital Partners,Innovatus,Ана Фірмато

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео