Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Заволодіння 1,7 млрд грн на товарах для ЗСУ: посадовцю Міноборони повідомлено про підозру

Заволодіння 1,7 млрд грн на товарах для ЗСУ: посадовцю Міноборони повідомлено про підозру
280459 ПЕРЕГЛЯДІВ

3 лютого стало відомо, що правоохоронці повідомили про підозру раднику заступника голови Міноборони. Він причетний до незаконного заволодіння 1,7 млрд грн, які повинні були піти на закупівлю товарів для Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

"За даними слідства, у 2022 році, вже після початку військової агресії російської федерації проти України, з метою розкрадання коштів, виділених на закупівлю товарів для потреб ЗСУ, радник заступника міністра оборонного відомства вступив у злочинну змову з посадовими особами однієї із приватних структур", – йдеться у повідомленні.

Вони уклали договір, згідно з яким товариство отримало попередню плату понад 1,7 млрд гривень. Пізніше ця приватна структура свої зобов'язання з постачання товарів військового призначення для потреб ЗСУ у встановлені строки не виконала, постачання відповідної продукції не здійснила. Внаслідок цього державі завдано збитків на суму понад 1,7 млрд гривень.

Слідчі Головного слідчого управління Нацполіції України повідомили раднику заступника Міноборони про підозру за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За інформацією видання ZN.ua, йдеться про Костянтина Слюсарєва, який був радником В'ячеслава Шаповалова.

stopcor.org

Теги: Костянтин Слюсарєв,Міноборони,Міноборони корупція,Слюсарєв Міноборони

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео