Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Воєнна екшн-драма режисера Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21» виходить у широкий національний прокат 22 лютого 2023 року. Квитки — вже у продажу

Воєнна екшн-драма режисера Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21» виходить у широкий національний прокат 22 лютого 2023 року. Квитки — вже у продажу
285965 ПЕРЕГЛЯДІВ

Воєнна екшн-драма режисера Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21» виходить у широкий національний прокат 22 лютого 2023 року. Квитки — вже у продажу, і 10 гривень із кожного  спрямують на наш проєкт «Довгі РУКи ТрО», а саме — на розвідувально-ударний комплекс зі 120-мм мінометами для 111-ої окремої бригади територіальної оборони Луганської області.

«Мирний-21» — це фільм-присвята прикордонникам, які першими дають відсіч ворогу, а також усім захисникам та захисницям. В основі сюжету стрічки — реальні події 2014 року, початок вторгнення окупаційних військ росії на Луганщині. 

Це другий фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва, який оповідає героїчні історії українських воїнів, і друга масштабна колаборація з «Повернись живим». 2017-го під час прокату стрічки «Кіборги» 5 гривень від кожного квитка перерахували на допомогу родинам загиблих захисників Донецького аеропорту.

Дякуємо партнерам за співпрацю і з нетерпінням чекаємо на прем’єру!

Долучайтеся до збору на «Довгі РУКи ТрО» → тут

Фонд «Повернись живим»

Теги: Мирний-21,Ахтем Сеітаблаєв,Фонд Повернись живим

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео