Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За матеріалами СБУ на користь держави передано активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 млрд грн

За матеріалами СБУ на користь держави передано активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 млрд грн
316252 ПЕРЕГЛЯДІВ

За матеріалами Служби безпеки в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано активи чернігівської текстильної компанії, яка пов’язана з російським бізнесом.

Рішення стосується всього нерухомого майна компанії та корпоративних прав на неї.

Загальна вартість вилученого на користь держави майна становить понад 1 млрд грн.

За даними слідства, кінцевим бенефіціаром підприємства є російський бізнесмен, який працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора.

Встановлено, що він володіє групою російських компаній, які виконують замовлення з виробництва військового одягу і спорядження для окупаційних угруповань рф.

Наразі у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Слідчо-оперативні дії проводять співробітники СБУ Чернігівської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ, Служба Безпеки України,АРМА

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео