Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

СБУ повідомила про підозру гендиректору Уральських авіаліній, який надав цивільні літаки для перекидання російських військ в Україну

СБУ повідомила про підозру гендиректору Уральських авіаліній, який надав цивільні літаки для перекидання російських військ в Україну
29114 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки продовжує викривати злочини російських високопосадовців, які причетні до ведення агресивної війни проти України.

У результаті слідчих дій зібрано доказову базу на генерального директора російської авіакомпанії Уральські авіалінії Сергія Скуратова.

За даними розслідування, посадовець допомагав міноборони рф перекидати окупаційні угруповання у напрямку українського кордону.

Для цього він надав 6 цивільних повітряних суден, якими потім транспортували російських мобілізованих, а також їхню зброю та боєприпаси.

Встановлено, що з початку жовтня минулого року за сприяння Скуратова агресор здійснив 11 «військових» рейсів до аеропорту «Платов» у Ростовській області.

Надалі окупаційні підрозділи перекидали в Україну для участі у бойових діях на східному та південному фронтах.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Скуратову про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни).

Зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення. Тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Розслідування проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Джерело

Теги: Урал,авіалінія,авіалінії,СБУ , СБ України, Служба Безпеки, Служба Безпеки України,Україна,підозра,підозра гендиректору Уральських авіаліній,гендиректор Уральських авіаліній,Уральські авіалінії,Сергій Скуратов,Скуратов
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео