Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Розвиток Нових українських шкіл: уряд виділив кошти не лише на учнів, а й на вчителів

Розвиток Нових українських шкіл: уряд виділив кошти не лише на учнів, а й на вчителів
28905 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інформаційне агентство Україна Інформ : під час урядового засідання було вирішено виділити 1,4 мільярда гривень на розвиток НУШ. Усі кошти будуть спрямовані на покращення та закупівлю нового обладнання та на розвиток вчителів.

Міністр освіти України Ганна Новосад говорить, що це дуже важливий крок для українців і є основною реформою в освіті. «Цього року нам вдалося збільшити субвенцію на 17% у порівнянні з минулим роком, і тепер вона складає понад 1,4 млрд грн. Загалом, цього року держава планує інвестувати у розвиток шкіл понад 7,5 млрд грн», – зазначила міністр.

Також частину виділених коштів планують витратити на розвиток директорів та їх заступників. Варто зазначити, що для населених пунктів та міст величина субвенції різнитиметься. Так для столиці та міст вона складатиме 70% ресурсу субвенції та 30% коштів місцевих бюджетів, у районах – 90 і 10%, в селищах 95% і 5%

Теги: Розвиток Нових українських шкіл,Уряд виділив кошти,4 мільярда гривень ,Міністр освіти України Ганна Новосад

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення