Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Бої за ДП «Шахта Краснолиманська»: Яку ціль переслідує нардеп Требушкін: допогти людям – чи це банальна акція піару?!

Бої за ДП «Шахта Краснолиманська»: Яку ціль переслідує нардеп Требушкін: допогти людям – чи це банальна акція піару?!
201258 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вугільну галузь лихоманить. Тяжкі часи переживають гірники ДП ВК «Краснолиманська». Проте, для деяких чуже горе – це лише спосіб попіаритись. Саме такий матеріал нещодавно вийшов в ефір на місцевому Покровському (Донецька обл.) телебаченні «Капрі».

Головний «герой» сюжету Народний депутат України Требушкін Руслан Валерійович. Справа в тому, що ДП «Шахта Краснолиманська» переживає чи найгірші часи за весь період свого існування. Пан Требушкін вирішив допомогти людям отримати свої чесно зароблені кошти, які їм вже більше як пів року не виплачують. Та під час візиту нардепа на Краснолиманську ніяких суттєвих дій на покращення ситуації не відбулось. Більше того, дії Требушкіна нагадували банальну акцію самопіару – про це йдеться в сюжеті.

Випуск новин телеканал «Капрі»

Також після візиту Руслана Требушкіна послідувало відповідь-звернення керівництва ДП «Шахта Краснолиманська», де Народного депутата також звинуватили у піарі, і тому що його ціль явно не допомога простим людям.

Тож, напевне тепер кожен зробить сам свої висновки і зрозуміє – яку насправді переслідує ціль Народний депутат Руслан Требушкін.


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Автор: Дмитро Фесенко

Теги: Шахта Краснолиманська,Требушкін Руслан Валерійович,захоплення шахти Требушкин,Новини Верховна рада Руслан Требушкін,Корупція Требушкин,Новини Руслан Требушкин ,Новини Требушкін Руслан,Новини народний депутат Руслан Требушкин, Новини народний депутат Руслан Требушкін,Руслан Требушкін,Костенніков Євген Іванович,ВРУ,НАБУ, рейдерство, ДП «Шахта Червонолиманська»,Народний депутат Руслан Требушкин,Зрадники у Верховній раді Руслан Требушкин,Зрадники у Верховній раді Руслан Требушкін,рейдерство ДП «Шахта Краснолиманська» Требушкин,Шахта Краснолиманська Требушкин,народний депутат Требушкин рейдерство,Член Комітету Верховної Ради України Требушкин,посягання на Суверенітет України Требушкин,Требушкин Покровськ ,соратник Януковича Требушкин,СБУ Требушкин,ГПУ Требушкин,Депутат Руслан Требушкин рейдерство,Народний депутат Руслан Требушкін
Автор: admin.politica.com.ua

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео