Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Топ менеджер Нафтогазу запропонував Герусу зіграти в покер

Топ менеджер Нафтогазу запропонував Герусу зіграти в покер
24773 ПЕРЕГЛЯДІВ

Набирає обертів скандал навколо депутата від “Слуги народу” Андрія Геруса, який нібито програв у карти $100 тис.

Набирає обертів скандал навколо депутата від “Слуги народу” Андрія Геруса, який нібито програв у карти $100 тис. Це стало відомо через злив у телеграм-каналі приватних даних додатку “Дія”. Про це повідомляє ресурс “Інформатор”.

Нещодавно в мережі Telegram поширили інформацію щодо продажі в каналі UA Baza Bot приватних персональних даних. ЗМІ припустили, що ці дані потрапили до злодіїв з додатку “Дія”, яка надає доступ до електронного аналогу офіційних документів, зокрема паспорту і водійських прав.  Через пароль від електронної пошти Андрія Геруса, який був знайдений у чат-боті, журналістам нібито вдалося знайти серед листування народного депутата фото розписки про картковий борг на 100 тисяч доларів, програних Онопченко Сергію Вікторовичу. Це фото депутат відправляв власному юристу, аби дізнатися, чи має документ юридичну силу.

Ми зателефонували Андрію Герусу, аби запитати, чи грає він у карти і чи правдива інформація про злив його персональних даних у мережу.  Народний депутат інформацію спростував.

У коментарях під постом Андрія Геруса в соціальній мережі Фейсбук, присвячений картковому боргу, топ менеджер “Нафтогазу” Андрій Фаворов запропонував нардепу зіграти в покер і пообіцяв навчити секретам гри.

khreschatyk.news

Теги: Герус покер,Андрій Герус,розписка Герус,Онопченко Сергій Вікторович,Андрій Фаворов
Автор: admin.politica.com.ua

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео