Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На пост Міністра енергетики та захисту довкілля розглядають Валентина Рибачука. Імовірність призначення висока!

На пост Міністра енергетики та захисту довкілля розглядають Валентина Рибачука. Імовірність призначення висока!
22592 ПЕРЕГЛЯДІВ

Багато інформаціі в медіа та соцмережах ходить про терміновість призначення нового Міністра енергетики та захисту довкілля. Більше того, влада на чолі з Президентом Володимиром Зеленським розуміє, що перебування Ольги Буславець на цій посаді вже давно є м’яко кажучи токсичним. Адже її діяльність в енергетичному комплексі викликає в суспільства чимало питань, які з кожним днем переростають в доволі жорстку і категоричну позицію – Буславець знищує енергетичний сектор України на користь олігарха Ріната Ахметова.

Потрібні зміни, і не просто зміни, а позитивні, рішучі й швидкі. Потрібно призначати нового Міністра енергетики та захисту довкілля. Згідно інформації з нашого джерела в Офісі Президента кандидат який може і справиться з вирішенням глобальних проблем в енергетиці вже є. Не приховуватимемо, що почувши прізвище цієї людини ми були приємно здивовані, мова йде про Рибачука Валентина Леонідовича – екс міського Голову Слов’янська часів Президенства Віктора Ющенко, екс першого заступника директора «Укрінтеренерго» і успішного топ менеджера ДП «Укрхімтрансаміак».

Проблеми енергетичного комплексу України всім давно чітко відомі. Валентин Рибачук не на словах, а на ділі, як це доводив протягом свого життя, дійсно може стати головною складовою їх вирішення. А це означає, що український народ може отримати людину яка не байдужа до долі людей і стабільність в енергетиці. Президент Володимир Зеленський в свою чергу на роки може закрити такий болючий кейс енергетичного сектору.

Енергетика - це рушійна стратегічна галузь економіки держави. Розвиток промисловості і майбутнє держави безпосередньо залежить від стану енергетики - це нерозривний комплекс. Рішення проблеми в енергетиці та порятунок країни і її майбутнє залежить від стратегії розвитку промисловості країни. Саме чітку і покрокову стратегію, а головне її виконання принесе в профільне міністерство пан Рибачук. З його управлінської діяльності зрозуміло, що в найкоротші терміни він поверне профільному міністерству централізовану вертикаль управління всією системою енергетики, що будемо чесні в даний час аж ніяк не знаходиться в руках Буславець. Згідно його бойового настрою вважаємо, що під його керівництвом буде повернуто всі державні енергетичні компанії в управління профільного міністерства. Якщо в загальному то наша держава в особі Валентина Рибачука може отримати одного із найуспішніших міністрів енергетики, що думатиме перш за все про український народ і державні інтереси.

Що ж, будемо уважно слідкувати за перебігом подій навколо призначення Рибачука на пост Міністра енергетики та захисту довкілля. Надіємось і віримо що це станеться, адже зміни позитивні потрібні, а Валентин Рибачук їх обов’язково принесе в кожен український дім.    

 

 

Теги: Рибачук Валентин Леонідович,Буславець Ольга,Рінат Ахметов,енергетика,Міністерство енергетики,алентин Рыбачук,тарифы на электрику, Владимир Зеленский,Офис Президента,Министр энергетики и защиты окружающей среды Украины,министр Энергетики,Рыбачук энергетика

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео