Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Львів’яни влаштували Садовому коридор ганьби

Львів’яни влаштували Садовому коридор ганьби
19519 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міський голова Львова Андрій Садовий ганебно втік від мешканців місцевих громад, які невдовзі можуть стати частиною Львова.

У суботу, 6 червня, люди вийшли з протестом під Львівську ОДА, де саме відбувалася оперативна нарада керівництва області з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Про це повідомив у мережі координатор Комітету захисту прав громад, член міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області Віталій Горбатенко, виклавши відповідне відео. 

На записові зафіксовано, як Садовий тікає чорним ходом з будівлі ЛОДА. Люди просять поспілкуватися, втім мер лише пришвидшує ходу й ігнорує їх.

“Під вигуки “Ганьба!” Садовий тікає від мешканців громад, які, можливо, будуть у Львові. Не захотів поспілкуватись. Не має потреби, очевидно. Отак-от в політиці: по телебаченню говоримо одне, а напряму не будемо говорити взагалі нічого. Так хотіла людина той Великий Львів…І не хоче зустрітися з мешканцями сусідніх громад. В чому справа? Просто ганебно втік від громади, не поспілкувавшись, похиливши голову і швидко перебираючи ногами…”, – коментує на відео Горбатенко.

Міський голова Винників Володимир Квурт, який також був на акції протесту, повідомив у мережі, що до ЛОДА прийшли громади Винників, Брюховичів, Домажиру, Рясне-Руської, Ясниськ, Стебника та Гряди.

“Майже 5 годин простояли під сонцем на мирній акції біля Львівської ОДА в підтримку збереження населених пунктів Львівщини під час наради прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Але ніхто, на жаль, так навіть не вийшов з нами зустрітись: ні представник голови Львівської ОДА, ні представник прем’єр-міністра…”, – зазначив Квурт.

Теги: протести,Садовий,Андрій Садовий,Львів ,приоритет орг
Автор: Prioritet

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео