Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

А якщо «Полтавський терорист» також купив гранату у Дітріха-Пономаренко?

А якщо «Полтавський терорист» також купив гранату у Дітріха-Пономаренко?
144243 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дмитро Пономаренко з позивним «Дітріх» - на перший погляд маловідома постать, але це тільки на перший погляд ... За ним тягнеться довжелезний шлейф «чорних досягнень», яким можуть позаздрити навіть вже бувалі «вовки», як кримінального, так і політичного світів. Так хто ж цей «Дітріх»? Все просто - він «все і вся» різного роду афер, починаючи від шантажу і закінчуючи торгівлею державними таємницями, крім того не гребує брати участь в замовних ліквідаціях.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Свою «бездоганно чисту» діяльність Дмитро Пономаренко почав ще за часів Віктора Ющенка. При ньому він очолював Державні підприємства «Укрспецторг» і «Укрспецекспорт». Саме під його керівництвом здійснювалися продажу українських танків Т-80 до Пакистану. Згодом виявилося, що на чорних операціях він зумів відмити 5 млн.доларів !!!!, за що був звільнений і отримав умовний термін покарання.

Ще одним цікавим фактом, пов'язаним зі зброєю є те, що з початком АТО він разом з Олександром Корнієвським (колишній боєць »Айдара», сьогодні під слідством) відкрили фірму «TABITI AND API, LLC», яка займалася виготовленням зброї і боєприпасів, а насправді, вони, під час, коли солдатам бракувало зброї, банально його викрадали і продавали українським кримінальним структурам:

Майдан 2014 року, починається війна з Росією, всі їдуть на фронт! Захищають Україну! Дітріх їде за добровольцями, ні не з добровольцями, а саме -  за ними. Маючи досвід наживи в Абхазо-Грузинській війні збирає ОЗУ з покидьків таких, як Корнієвскій - «кулібін», Савченко - «Сова», Сандуренко - «Сандаль», Червінко - «Ворона» і починає скуповувати зброю і боєприпаси у наших солдатів або міняти в три дорого на якусь дурницю, підключає Анатолія Матіоса і дружків з СБУ і ГУР МО і тисне на командирів частин, віджимає зброю, складує в схрони для подальшої продажі.

Ось це так «бізнес»: гривню вклав (і то не завжди), як мінімум 50 витягнув. Наприклад, пістолет ПМ Макарова обходився в 1000 гривень, а продавався за 1000 доларів на чорному ринку! А нашим солдатам не було чим воювати! Матіос і його друг Грицак прикриє і отримає частку! До українців Дітріх відноситься зневажливо, називаючи їх «замурзані Бандерівці»!

Одним з найцікавіших фактів, який практично безпосередньо, а точніше посередником був Головний військовий прокурор Матіос А.В., - це участь у постановці вбивства відомого журналіста Аркадія Бабченко.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Правильніше сказати, якого повинні вбити, але і псевдо-виконавець Борис Герман, і псевдо-замовник В'ячеслав Пивоварник не у повній мірі погодилися грати роль ворогів народу. У цій справі Бориса Германа практично знищили: засудили і відтіснили бізнес. А Пивоварник, працівника СБУ під прикриттям Росії просто злили, розсекретили, за що зараз він змушений ховатися в Європі. Тобто, виходить так, що Матіос і «Дітріх» продали державну таємницю заради піару свого тодішнього боса. А чим це не Державна зрада?... Та головною ціллю ж – звісно було власне збагачення…

Адже Борис Герман був цікавий Дітріху тому, що постачав іноземну зброю в Україну - це Глок -17,19,26, Зіг-Зауер, АР-15, дорогі «стволи» для еліти… ось тому Дітріх і вирішив їх віджати для себе і продажу, плюс завод «Шмайсер». Ось і зробили лоха-шпигуна з Бориса Германа!

У справі Шеремета також є косвена участь Дітріха - він сказав своєму бізнес партнерові Корнієвскому зробити міну для ліквідації, значить є співучасником?! Напевно в частці міни був Матіос, тому й знайшли лохів, на яких повісили вбивство Шеремета!

Зброя зі схронів продається всім: бандитам, кому завгодно, лише б платили, адже СБУ в долі прикриває цей «бізнес». А бізнес стабільний, криміналітету у нас вистачає і навіть терористи пасуться навколо Дітріха. Для них є пластид вилитий з динамічного танкового захисту.

Схрони є! Незаконний продаж зброї йде! В країні терористична небезпека! Куди СБУ дивиться? Може теж в частку впали? А може «Полтавський терорист» також купив гранату у Дітріха? Або у Матіоса?

Масштаби незаконних оборудок Пономаренко-Матіоса вражають масштабами і цинічністю!

Скріншот: сайт vse.media

Теги: Полтавський терорист,Дмитро Пономаренко,Дмитро Пономаренко Дітріх,Агент Дітріх,Дітріх,Укрспецторг,Укрспецекспорт,Пономаренко Дітріх,Олександр Корнієвський,Анатолій Матіос, Матіос,Борис Герман,Справа Шеремета,вбивство Шеремета
Автор: admin.politica.com.ua

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео