Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Наркокур'єри Мінсоцполітики роздає статус: "Жертви від торгівлі людьми"!

Наркокур'єри Мінсоцполітики роздає статус: "Жертви від торгівлі людьми"!
175682 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для мене етичний кодекс та корпоративна етика не пусті слова, тому намагаюсь не коментувати деякі рішення в організаціях, де я працював.

Однак, є речі, на які здорове суспільство повинно реагувати, а громадський контроль підказувати, що може бути від неправомірних дій посадових осіб, що здійснюють функцію Держави, надаючи статуси «жертв від торгівлі людьми» у справах «наркокур’єрів».

Наш громадський рух ГО «Союз експертів по боротьбі з корупцією», у складі науковців, юристів-практиків, учасників бойових дій, працівників прокуратури не є байдужим та направляє відповідні звернення на компетентні органи та Мінсоцполітики з метою ТЕРМІНОВОГО реагування щодо проведення службового розслідування державних службовців категорії «Б», що вказані у зверненні, дії яких направлені на дискредитацію Міністерств.

Висловлюємо свою підтримку МВС та Мінсоцполітики щодо напрямів діяльності у роботі з питань протидії торгівлі людьми!

Очищення державної служби від некомпетентних та корумпованих осіб є пріоритетом будь-яких реформ на будь-якому етапі.

Теги: Минсоцполитики ,ГО «Союз експертів по боротьбі з корупцією»,Мінсоцполітики ,наркокур’єр,міністерство соціальної політики україни
Автор: admin.politica.com.ua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео