Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Документальний фільм - журналістське розслідування - "КОРОЛІ УКРАЇНСЬКОГО ЛІСУ"

Документальний фільм - журналістське розслідування - "КОРОЛІ УКРАЇНСЬКОГО ЛІСУ"
189367 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мешканці Європи навіть не здогадуються, що купуючи різноманітні товари – починаючи від ксероксного паперу та закінчуючи меблями від IKEA, вони зачасту спонсорують діяльність української мафії. Cosa Nostra, Якудза, Тріади та Наркокартелі – про них знімають фільми та пишуть книги. Натомість українська мафія залишається поза увагою більшості громадян.

У цьому фільмі Бюро журналістських розслідувань "Детективи" – про незаконний експорт лісу та контроль ринку деревини в Євросоюзі українськими організованими злочинними групами. Мафія України тісно пов’язана із керівництвом Держлісагенства та його структур, Генпрокуратурою та світовими деревообробними гігантами. І вона – безсмертна.

Фільм вийшов в ефір на "Громадському Інтерактивному Телебаченні" (Луцьк)

Розслідування описує незаконні вирубки лісів в Україні, незважаючи на мораторій та в обхід не лише національного законодавства, а й регламентів ЄС. Заховані в офшорах підприємці купують деревину у державних лісогосподарських підприємств за низькими цінами та перепродають у Європу з величезною різницею, яка використовується для підкупу чиновників та правоохоронців. І звісно — у такому незаконному бізнесі не обходиться без кримінальних війн, переділу сфер впливу, розстрілів та підірваних авто.

Цей матеріал було підтримано проектом «OPEN Media Hub», за фінансування Європейського Союзу

detectives.org.ua

Теги: Бюро журналістських розслідувань,Держлісагенство,ліс,незаконна вирубка лісів,незаконні вирубки лісів в Україні,мораторій на вирубку лісу
Автор: admin.politica.com.ua

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео