Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві СБУ затримала посадовця Держслужби з надзвичайних ситуацій за вимагання 70 тисяч доларів США (відео)

У Києві СБУ затримала посадовця Держслужби з надзвичайних ситуацій за вимагання 70 тисяч доларів США (відео)
14316 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України затримала у Києві посадовця Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Держслужби с надзвичайних ситуацій, який , спільно із двома посередниками, отримали 70 тисяч доларів США за видачу дозвільної документації.

Оперативники спецслужби задокументували, що чиновник вимагав гроші від представника великого підприємства за сприяння у видачі експертного висновку протипожежного стану виробничого об’єкту площею у понад 5 тисяч квадратних метрів, без фактичного виїзду експерта. А також реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки. Зловмисник залучив до оборудки двох знайомих як посередників.

Співробітники СБ України задокументували передачу посередникам першої частини хабара у розмірі $10 тисяч та затримали із залученням бійців спецпідрозділу «А» поблизу ресторану в центрі Києва після отримання решти суми.

Чиновника ДСНС було затримано у робочому кабінеті, у нього виявлено $1,2 тисячі з першого «траншу».

У ході санкціонованих обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів провадження правоохоронці вилучили речі, які мають доказове значення.

Наразі планується повідомити зловмисникам про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 2 ст. 368-4 та ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України, та обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчі дії.

Операція проводилась Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з ТУ ДБР у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратура м. Києва.

ssu.gov.ua

Теги: Служба безпеки України, СБУ,Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям,хабар, корупція,СБ України,ДСНС
Автор: admin.politica.com.ua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео