Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Олесь Кудрик, кандидат на посаду Голови Борщагівської ОТГ найняв для піару і очорнення опонентів цинічного «інтернет-кіллера» Юрія Захарова. Б’ють конкурентів тим, що Кудрик сам уже натворив

Олесь Кудрик, кандидат на посаду Голови Борщагівської ОТГ найняв для піару і очорнення опонентів цинічного «інтернет-кіллера» Юрія Захарова. Б’ють конкурентів тим, що Кудрик сам уже натворив
137007 ПЕРЕГЛЯДІВ

Журналіст: Про яку кількість людей йдеться?

Олесь Кудрик: Не знаю, мені це навіть не цікаво!

Журналіст: Так це ж ваші виборці ...

Олесь Кудрик: Ще раз кажу, мені навіть це не цікаво на сьогодні.

Нервує, голос зривається, говорити зі знімальною групою відмовляється. І далі відповіді сільського голови просто вражають цинічністю – люди, які живуть в зоні ризику йому просто байдужі, - саме такий підсумок по відношенню до Голови селища Софіївська Борщагівка Олеся Кудрика було підведено журналістами новин "Сьогодні" в грудні 2019 року під час розслідування забудов   багатоповерхівок там, де зводити їх заборонено. Мова йде про житлові комплекси Софіївської Борщагівки  які  побудували в небезпечній зоні, в якій літаки заходять на посадку в аеропорт Київ.

У селі Софіївська Борщагівка під Києвом будинки побудовані з порушенням – прокуратура. «Там досить великий обсяг нормативно-правових актів, що регулюють зазначені питання, і вони не були дотримані", – пояснив тоді виконуючий обов'язки начальника управління прокуратури Київської області Денис Каспрук.

«Так це ж ваші виборці ...» - «Ще раз кажу, мені навіть це не цікаво на сьогодні».

Тоді, а це не так далеко, всього 10 місяців тому – Олесю Кудрику на виборців було наплювати! Проте сьогодні він в перших рядах серед тих, хто просить цих же людей обрати його Головою  Борщагівської ОТГ. Хоча, він прекрасно розуміє скільки шкоди завдав місцевим мешканцям і скільки зумів накрасти за час перебування на посаді Голови селища Софіївська Борщагівка – а тому головними його методами є вливання колосальних коштів у свій піар і очорнення своїх опонентів. До речі: і до «розкрутки себе прекрасного», і до знищення опонентів - він обрав доволі цинічних медіа-кілерів, чорних піарщиків, та про це пізніше…

А зараз, приміром відкриймо хоча б Ютуб та введемо «Олесь Кудрик», і що там ми бачимо?!... 

А там, буквально за останні кілька днів, максимум один місяць чимала кількість «відосиків» в головних ролях – звісно, Олесь Кудрик. Якщо глянути, то просто «ідеал», адже мало не за місяць він спробував наздогнати весь час при владі. На відео Кудрик: і про соціальну допомогу, і про розвиток медицини, і про надання адміністративних послуг, і про  проблеми з завантаженням доріг, про очікування від об'єднання громад, про першочергові дії на посаді голови, і навіть, що його досягненням за останні п'ять років є те, що Софіївську Борщагівку він зробив комфортною для проживання, і т. д. Ну якщо в загальному – то передвиборчі «БЛА-БЛА-БЛА»!

«Герой»… хоча таким чином він навпаки показав, що за роки при владі мало що зробив, адже за місяць у «відосиках» видав колосальний об’єм проблем громади і що треба зробити! А до сьогодні – не можна було совісно виконувати обов’язки???   

Питання: а де «відосики» до виборів? Чому він так активно не комунікував з народом раніше??? Напевне, все ж криється у словах на початку цієї статті: «Ще раз кажу, мені навіть це не цікаво на сьогодні». Просто до виборів йому народ був не потрібен, та й зайнятий він був – грабуванням цього народу в цей час…

Хоча, дальше відео в стрічці Ютуб все ж є – тільки от зовсім іншого характеру, точніше де викриваться реальна сутність Олеся Кудрика. От приміром гляньмо, як в лютому 2014 року  Кудрик Олесь Тимофійович всім збрехав що не буде більше обманювати, обкрадати громаду та балатуватися. Але що ми сьогодні бачимо – все що обіцяв порушує вчергове і беззупину!

А дальше ще одне відео, де розкрито схеми «дерибану» земель Софіївської Борщагівки в яких Кудрик на перших ролях.  

Скріншот: сайт АНТИКОР

Олесь Кудрик балотується на посаду голови Борщагівської ОТГ від політичної сили «Європейська Солідарність», і як ми вже зазначали на «хайповий» передвиборчий піар він коштів не жаліє – роздає конверти направо і наліво. Особливо цікавою постаттю серед піарщиків Кудрика є - такий собі  Юрій Олексійович Захаров, він же «Аркадій Горошкін»(псевдонім).

Дана особа доволі знана, але далеко не з найкращої сторони – у ЗМІ його називають «Інтернет-кіллером» та чорним піарщиком, який за гроші готовий очорнити будь-яку людину.

Скріншот: сайт vse.media

Довідка: Юрій Захаров народився і виріс в Луганській області, зараз проживає в Києві. Протягом крайніх 10-ти років створює сайти, здебільшого інформаційні, дальше збирає і розміщує компромат на людей, і на фінішній стадії – вимагає у них гроші за зняття матеріалу. А коли ті починають платити, то це й же або схожий матеріал як гриби з’являється на інших його сайтах і відповідно суми зростають. Тариф Захарова коливається відповідно до статусу персони і стартує від 200 доларів США за зняття із одного сайту. З кожним платежем ціна зростає – в результаті , менше як 1000$ його «послуги» нікому не обходились, а переважно з одної особи він «знімає»  в середньому 5000-8000 доларів. 

Юрію Захарову належить, і якими він особисто управляє, не менше 20-ти сайтів із відверто «жовтими» матеріалами, серед них: hpib.life/ (в контактах називає себе Аркадій Горошкин),  corruptioner.life/, mirad.info/, zrada.life/, bumaga.life/, reshala.life/, та інші. До речі, у цих сайтів спільна ел.пошта із символічною назвою – проблем [email protected] (вирішення проблем, нею він наче закликає своїх «жертв» кого очорнює – звертайтесь все вирішу за гроші).   

І що зараз можна спостерігати на його сайтах?! – А там зараз красується і масштабно піариться Олесь Кудрик! Наведемо декілька скрінів:

Скріншот: сайт hpib.life

Скріншот: сайт reshala.life

В цій статті Захаров розповсюджує фейк про те, що виборці голосуватимуть перш за все за Кудрика, хоча це далеко не так! Крім того – не забуває поливати брудом опонентів свого боса. Адже найперше саме для цього Олесь Кудрик найняв Захарова – поливати брудом і очорнити конкурентів за крісло Голови Борщагівської ОТГ.

Скріншот: сайт bumaga.life

І таких хвалебних статей про Олеся Кудрика на сайтах Захарова чимало, і обійшлись вони йому явно в кругленьку суму! Адже специфіка сайтів цього інтернет-шантажиста зовсім протилежна – і це очорнювати людей, а не хвалити!!!

Хоча по факту Юрій Захаров саме й займається тим, що на замовлення Олеся Кудрика – «мочить» опонентів, а хвалебні оди – це так, додаткова привілеї для грошовитого шефа. І тут Захаров розкривається у «всій красі» - адже це його стихія!!!

Скріншот: zrada.life

В цій статті Захаров прямолінійно лиє бруд на опонентів Кудрика, крім того апелює що їх кришує сам Президент Володимир Зеленський. Ну і звісно, паралельно сама постать Олеся Кудрика подається в особі «білого і пухнастого».

Скріншот: hpib.life

Ще в одній статті Юрій Захаров на замовлення Олеся Кудрика відкрито «мочить» кандидата від «Слуги народу» у Борщагівській ОТГ Романа Гаха називаючи того популістом і людиною що прикривається «овечою шкурою».

Скріншот: сайт ujasi.life

І знову від Захарова бачимо чергову порцію чергового заказного чорного піару проти опонентів Кудрика. Цього разу він звинувачує кандидатів на посаду голови Боращагівської ОТГ – Дмитра Гусятинського та Романа Гаха у фальсифікаціях.

Цікаво виходить, адже саме Олеся Кудрика неодноразово звинувачували у фальсифікаціях. Крім того, в 2011 році Кудрик організував рейдерське захоплення сільради, яку очолив Василь Перегинець. Новий глава помер від серцевого нападу 8 квітня 2012 року, в голови села пішов сам Олесь Кудрик, але програв на виборах, незважаючи на підтримку "Партії регіонів". Однак за допомогою деяких маніпуляцій Кудрика оголосили головою сільради, а жителі села стали говорити про фальсифікації.

Скріншот: сайт mistaua.com

Спостерігаючи за очорненням опонентів виходить доволі комічна ситуація – Захаров разом із Кудриком звинувачують опонентів у тому, що вже давно сам Олесь Кудрик натворив. Фальсифікації – чи не головний фальсифікатор Софіївської Борщагівки саме Кудрик. Страшить народ тим, що до влади прийде людина якою керуватиме забудовник якого, навіть смішно – кришує сам Зеленський, і т.д.

До речі, щодо так званих забудовників, то якраз саме при Кудрикові  Борщагівка перетворилася на будмайданчик - земля там віддавалася за безцінь. У 2016 році ЗМІ оцінили втрати села від роботи Кудрика в 18 млн гривень.

Щодо самого Олеся Кудрика, то місцеві жителі звинувачували його в знищенні річок, озер ресурсів і дерибані землі. Йдеться про захоплення прибережної захисної смуги ставка, що знаходиться на початку вулиці Набережна в Софіївскій Борщагівці, під будівництво з наступним продажем індивідуальних житлових будинків. Два будинки вже побудовані і там живуть люди. Ці будинки, повністю загородили доступ до ставка.

Список претензій з боку жителів до Кудрика можна було б продовжувати ще довго, але варто звернути увагу на ще одну сторону його багатогранної діяльності. У Софіївській Борщагівці зведений ЖК "Волошкове", який від інших місцевих новобудов відрізняється тільки одним - до нього, за даними джерел, не байдужий сам сільський голова. Хоча формально землю під будівництво від сільради отримував такий собі Федоренко Сергій Валентинович, який і виступає забудовником комплексу, але землю йому не без скандалу виділяв саме Кудрик. І саме цей комплекс не бездоганний з багатьох поглядів - адже ЖК "Волошкове", як мінімум, порушує важливі екологічні норми.

Вже зовсім скоро від Захарова по замовленню Олеся Кудрика слід чекати чергової порції «чорнухи» на висуванця "Слуги народу" Романа Гаха. Адже згідно соціології, до речі яку проводили штабісти Кудрика – у виборах на посаду Борщагівської ОТГ перемагає саме Роман Гах.

Як пояснив, один з користувачів, що оприлюднив дані соціології в соцмережі, це дослідження було замовлене штабом чинного сільського голови Софіївської Борщагівки Олеся Кудрика "для внутрішнього користування", але у штабі стався витік. У свою чергу, власні джерела видання Depo.ua в штабі "Євросолідарності" на Київщині підтвердили, що дані соціології достовірні.

Скріншот: сайт depo.ua

Бажання втриматись у владі в Олеся Кудрика надзвичайно велике, і тому він не жаліє ані грошей, ані знищення своєї й так м’яко кажучи підмоченої репутації зв’язками із цинічним «інтернет-кіллером» Юрієм Захаровим. Та операючись на «професійну» діяльність і специфіку останнього – Олесю Кудрику потрібно бути готовим, що вже зовсім скоро і йому самому «прилетить» від Захарова значна порція чорнухи з метою шантажу та вимагання грошей. Вибори ж скоро пройдуть, а відповідно Захаров шукатиме методи поживитись – а найкращим кандидатом для нього стане саме Олесь Кудрик.

Далі буде…

Теги: Олесь Кудрик,Борщагівська ОТГ, вибори,Юрій Захаров ,Юрій Захаров сайт,Захаров сайты,Софіївська Борщагівка,Денис Каспрук,Кудрик Олесь Тимофійович,Федоренко Сергій Валентинович, місцеві вибори-2020,Аркадий Горошкин,поширення фейків,фейк
Автор: admin.politica.com.ua

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео