Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Військова контррозвідка CБУ попередила корупційне призначення на керівну посаду в Міноборони України (відео)

Військова контррозвідка CБУ попередила корупційне призначення на керівну посаду в Міноборони України (відео)
140575 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України попередили корупційне призначення на керівну посаду у Міністерстві оборони.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Києва «підбирала» кандидатів на роботу в Головному управлінні майна та ресурсів Міноборони України. За 60 тисяч доларів США вона запропонувала очолити центральний орган управління відомства колишньому директору одного з державних підприємств. «Вирішити питання» жінка обіцяла через спільників  у Міноборони та Мінюсті.

Правоохоронці затримали зловмисницю в Одесі, згідно зі ст. 208 Кримінального кодексу України, під час отримання «авансу» у розмірі 5 тисяч американських доларів.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, утому числі посадовців, причетних до корупційної оборудки.

Операція проводилась Департаментом військової контррозвідки СБ України спільно з ГУ Нацполіції в Одеській області під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у оборонній та військовій сфері Південного регіону.

ssu.gov.ua

Теги: Військова контррозвідка CБУ,CБУ ,Міноборони ,Міністерство оборони, корупція, Служба Безпеки України

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення