Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«ПОЛІТИК РОКУ» - ПОЛІТИЧНИЙ ЕКСПЕРТ, МЕЦЕНАТ ТА МУЗИКАНТ ІГОР МІЗРАХ ВЧЕРГОВЕ ОТРИМАВ ЗАСЛУЖЕНУ НАГОРОДУ

«ПОЛІТИК РОКУ» - ПОЛІТИЧНИЙ ЕКСПЕРТ, МЕЦЕНАТ ТА МУЗИКАНТ ІГОР МІЗРАХ ВЧЕРГОВЕ ОТРИМАВ ЗАСЛУЖЕНУ НАГОРОДУ
140426 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 листопада у комплексі Арена Сіті-SKY BAR міста Києва відбулась незабутня і яскрава подія - щорічна премія FASHION LIFE AWARDS 2020. Ведучими свята стали шоумен, співак, актор та модель - Андрій Карпов та співачка і українська гречанка, актриса і фото модель – Ксанті.

В рамках премії пройшов національний конкурс краси Miss & Mrs. Queen Beauty 2020. Переможницею конкурсу краси, яка представить Україну на міжнародному рівні у конкурсі в ОАО стала MRS. QUEEN BEAUTY 2020 – АКІМОВА ОЛЬГА, першою VICE MRS. - ПОДВИЖЕНКО ІННА та другою VICE MRS. - ЦИГАНКОВА АЛІСА. До складу поважного та незалежного журі конкурсу увійшли Олександр Омельченко, Любов Березорудська, надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні - Alex Lenarts, Анастасія Нікітіна, Олег Сайко, Інеса Баланчівадзе-Звінська, Олеся Тарасенко, Ксенія Кейван.

В цей прекрасний день кращі з кращих були нагороджені ексклюзивними vip преміями. Особливо цікавою та незабутньою «родзинкою» став виступ політичного експерта, мецената й музиканта Ігоря Мізраха із його неперевершеним хітом «МОЙ ПАПА ВЫРУЛИТ».

А передувало звукам чарівної пісні у виконанні Ігоря Мізраха – вручення йому Премії «ПОЛІТИК РОКУ»

Премія «Політик року» для Ігоря Мізраха за цей рік уже далеко не перша, так 19 вересня у великому залі ресторанно-готельного комплексу KNZS відбулась щорічна всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020 на якій відомого політичного експерта було нагородження званням «ОСОБИСТІСТЬ РОКУ»

А 18 жовтня в Києві, в готелі «Турист» та ресторані «Franchesco» відбулась офіційна церемонія нагородження ТОП-100 Видатних чоловіків Київщини-2020 під час якої Ігор Аркадійович Мізрах був нагороджений Дипломом «Гордість Київщини»

Варто зазначити, що в цей вечір нагороджень Ігоря Мізраха також не відпустили без виконання його знаменитої композиції «Мой папа вырулит»

Що ж, як бачимо цей рік для відомого політичного експерта, політика, мецената і музиканта щедрий на нагороди. Та всьому цьому є одне логічне пояснення – Ігор Аркадійович Мізрах отримує справедливе визнання за свої непосильні старання заради українського народу.

Теги: Сіті-SKY BAR,премія FASHION LIFE AWARDS 2020,політик року, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,FASHION LIFE AWARDS 2020,Мой папа вырулит, Игорь Мизрах Мой папа вырулит,нагорода,премія

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення